Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Miejsce Rozmarino

Rozmarino

Suwałki, Tadeusza Kościuszki 75
RozmarinoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Przystanek Rozmarino to restauracja i galeria w samym centrum Suwałk. Pod adresem Kościuszki 75 serwowane są dania kuchni włoskiej, potrawy z grilla i owoce morza. Ponad 25-letnia tradycja kulinarna spotyka się tu z zamiłowaniem do sztuki i muzyki. Scena Rozmarino gości muzyków bluesowych, jazzowych, rockowych oraz poezji śpiewanej, Nie brakuje tu także tradycyjnych dla regionu spotkań przy szantach. Uzupełnieniem oferty jest Galeria Zapiecek, w której prezentowana jest twórczość własna właścicieli oraz prace lokalnych artystów.

Wszystko to sprawia, że restauracja i galeria Przystanek Rozmarino posiada niepowtarzalny klimat i atmosferę, a miejsce chętnie odwiedzane jest zarówno przez miejscowych, jak i spędzających urlop w Suwałkach turystów. Bilety na imprezy muzyczne i rozrywkowe w Przystanku Rozmarino oraz harmonogram imprez dostępne są online, również na portalu eBilet.pl. 

Przystanek Rozmarino – wydarzenia i koncerty

Przystanek Rozmarino to miejsce, które łączy wyśmienitą kuchnię i ciekawy program artystyczny. Jak mówią założyciele restauracji w jej ofercie klienci zawsze znajdą coś dla ciała i coś dla ducha. Praktycznie co tydzień odbywa się tu szereg wydarzeń kulturalnych. Wśród nich znajdują się m.in. wystawy zdjęć, wernisaże malarstwa, slamy poetyckie oraz koncerty muzyczne. Przestronny lokal jest także gospodarzem bali, bankietów, studniówek oraz imprez okolicznościowych. Cyklicznie organizowana jest także impreza "Najpierw kino, potem Rozmarino", w ramach której goście suwalskiego Kina Lumiere, otrzymują zniżkę w restauracji, a podczas posiłku mogą porozmawiać o obejrzanym przed chwilą filmie. 

Wśród licznych imprez, organizowanych przez Przystanek Rozmarino, warto wymienić przede wszystkim Wernisaż Małej Szkoły Fotografii "Opowiadania i zmyślenia" czy koncert "Noc Szarlatanów w Świetle Świec", w ramach którego Wojtek Straszyński i Grzegorz Bogdan zaprezentowali publiczności utwory autorstwa Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty oraz teksty ks. Gałczyńskiego przy akompaniamencie instrumentów klawiszowych. Na restauracyjnej scenie gościł także duet Nagórski/Wośko z utworami z repertuaru Jacka Kaczmarskiego.

Przystanek Rozmarino - bilety na koncerty i wydarzenia

Organizację koncertów i eventów artystycznych umożliwia profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz duża ilość miejsc siedzących. W Rozmarino odbywają się zarówno duże koncerty, jak i kameralne spotkania z artystami. Wśród eventów muzycznych można wymienić m.in. Polski Dzień Bluesa, Wide Open Jam Session, Jazz Wieczór - Chopin na jazzowo, czy Zaduszki Jazzowe. Bilety na koncerty w Przystanku Rozmarino są dostępne w sprzedaży online, również za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Przystanek Rozmarino?
Przystanek Rozmarino znajduje się przy ul. Kościuszki 75 w samym sercu Suwałk. Na gości czeka przestronny parking, który umożliwia komfortowy dojazd wszystkim gościom z najbliższej okolicy
Jakie wydarzenia odbyły się w Przystanek Rozmarino?
Koncerty w Przystanku Rozmarino to m.in. Polski Dzień Bluesa, Wide Open Jam Session, Jazz Wieczór - Chopin na jazzowo, czy Zaduszki Jazzowe. W restauracji miał także miejsce wernisaż Małej Szkoły Fotografii "Opowiadania i zmyślenia". Bilety na eventy są dostępne online.
Kiedy został otworzony Przystanek Rozmarino?
Organizujący szereg wydarzeń kulturalnych Przystanek Rozmarino został otwarty ponad 25 lat temu. Pizzeria-galeria jest ważnym miejscem na mapie Suwałk, łącząc doskonałą kuchnię z ciekawym programem artystycznym.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też