Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Stara Przepompownia

Stara Przepompownia

Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 78
Stara PrzepompowniaOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stara Przepompownia mieści się przy ulicy Raszkowskiej 78 w Ostrowie Wielkopolskim. To klub muzyczny, w którym organizowane są koncerty, imprezy oraz wydarzenia mające na celu poszerzenie oferty kulturalnej miasta.

To miejsce spotkań i zabawy. Niezwykłej atmosfery dodaje wnętrze budynku, w którym niegdyś mieściła się przepompownia. Przestrzeń ta okazała się być wspaniała dla klubu muzycznego, do którego została przystosowana. Udało się! To klimatyczne miejsce, dla melomanów, miłośników sztuki oraz dla osób ceniących wspaniała zabawę.

Stara Przepompownia koncerty

Klub Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim gościł na swojej scenie wielu wybitnych artystów. W Przepompowni swoje koncerty zagrali m.in.: O.S.T.R, Baranovski, Acid Drinkiers, Sarius, Mesajah, DonGURALesko, Kękę, Tymek, Kamil Bennarek, Czesław Mozil, Czarno Czarni, Kat, Wojtek Mazolewski, Mrozu, Stach Bukowski czy grupa Cukierki.

Stara Przepompownia strefy

Do dyspozycji uczestników koncertów w Przepompowni są również przygotowane specjalne strefy. Sala Koncertowa główna sala, na której zawsze występują gwiazdy wieczoru, gdzie mieści się główny bar i można dokonywać rezerwacji na miejscu. Sala Kominkowa boczna sala wypełniona stolikami z możliwością dostosowania ilości miejsc przy danym stoliku. Przyległa bezpośrednio do sali koncertowej. Strefa VIP - Dla klientów szukających niestandardowych rozwiązań, ceniących sobie prywatność, oczekujących od życia wszystkiego, co najlepsze, przygotowaliśmy strefę VIP mieszczącą się na antresoli.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też