Stara Przepompownia
Stara Przepompownia
Stara Przepompownia

Stara Przepompownia

Stara Przepompownia mieści się przy ulicy Raszkowskiej 78 w Ostrowie Wielkopolskim. To klub muzyczny, w którym organizowane są koncerty, imprezy oraz wydarzenia mające na celu poszerzenie oferty kulturalnej miasta.

 

To miejsce spotkań i zabawy. Niezwykłej atmosfery dodaje wnętrze budynku, w którym niegdyś mieściła się przepompownia. Przestrzeń ta okazała się być wspaniała dla klubu muzycznego, do którego została przystosowana. Udało się! To klimatyczne miejsce, dla melomanów, miłośników sztuki oraz dla osób ceniących wspaniała zabawę. 

 

Stara Przepompownia koncerty

 

Klub Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim gościł na swojej scenie wielu wybitnych artystów. W Przepompowni swoje koncerty zagrali m.in.: O.S.T.R, Baranovski, Acid Drinkiers, Sarius, Mesajah, DonGURALesko, Kękę, Tymek, Kamil Bennarek, Czesław Mozil, Czarno Czarni, Kat, Wojtek Mazolewski, Mrozu, Stach Bukowski czy grupa Cukierki.

 

Stara Przepompownia strefy

 

Do dyspozycji uczestników koncertów w Przepompowni są również przygotowane specjalne strefy. Sala Koncertowa główna sala, na której zawsze występują gwiazdy wieczoru, gdzie mieści się główny bar i można dokonywać rezerwacji na miejscu. Sala Kominkowa boczna sala wypełniona stolikami z możliwością dostosowania ilości miejsc przy danym stoliku. Przyległa bezpośrednio do sali koncertowej. Strefa VIP - Dla klientów szukających niestandardowych rozwiązań, ceniących sobie prywatność, oczekujących od życia wszystkiego, co najlepsze, przygotowaliśmy strefę VIP mieszczącą się na antresoli.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Stara Przepompownia
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Raszkowska 78
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/