Polsat Plus Arena Gdańsk

Polsat Plus Arena Gdańsk

Bilety

Polsat Plus Arena Gdańsk znany także pod innymi nazwami takimi jak Arena Gdańsk, PGE Arena Gdańsk czy Stadion Energa Gdańsk to obiekt położony przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Jest on stadionem czwartej kategorii UEFA.

O Polsat Plus Arena Gdańsk

Polsat Plus Arena Gdańsk jest własność miasta Gdańska, a jego głównym użytkownikiem jest klub piłkarski Lechia Gdańsk. Stadion funkcjonuje od 2011 roku. Pierwszym meczem, który się na nim odbył było spotkanie Lechii z Cracovią 14 sierpnia tego samego roku. 26 maja 2021 roku na stadionie odbył się finał Ligi Europy.

 

Uważany jest za jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów w Europie - multifunkcjonalny, nowoczesny stadion czwartej kategorii UEFA, pełniący rolę centrum eventów, biznesu, rekreacji i efektywności. Zaprojektowany tak, by móc organizować wielkie imprezy nawet do 45 tys. widzów: mecze piłkarskie, koncerty, inne wydarzenia sportowe i kulturalne. Oprócz tego stadion zapewnia całą gamę dodatkowych atrakcji – są one skupione przede wszystkim w FUN ARENIE – stworzonym na ponad 9 tysiącach metrów kwadratowych na Stadionie Gdańsk centrum, tworzącym największy park rozrywki na Pomorzu.

Polsat Plus Arena Gdańsk wydarzenia 2021

Na Polsat Plus Arena Gdańsk odbywa się wiele wydarzeń zarówno sportowych jak i koncertów. Koncerty 2021, które odbędą się w tym miejscu to między innymi występ Dawida Podsiadło, który wystąpi tu już we wrześniu czy lipcowe wydarzenie Arena Kultury, podczas którego swój repertuar zaprezentują Wojtek Mazolewski Quintet oraz Leszek Możdżer.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 3.0

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Polsat Plus Arena Gdańsk
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/