Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce Scena Daleka Droga - Whiskey In The Jar

Scena Daleka Droga - Whiskey In The Jar

Gdańsk, Chmielna 3
Scena Daleka Droga - Whiskey In The JarOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Whiskey in the Jar Gdańsk to steakhouse, inspirowany najlepszymi amerykańskimi lokalami reprezentującymi kuchnię BBQ. Menu tego miejsca skupia się głównie na potrawach mięsnych, ze szczególnym naciskiem na wyjątkowe steki, przygotowywane z najwyższej jakości wołowiny. Dodatkowo, oferta obejmuje burgery i dania grillowane, które są dostępne pod nazwą Grill Rockers. Dużym zainteresowaniem cieszą się również autorskie drinki oparte na Jacku Danielsie, serwowane w designerskich słoikach – tzw. jarach.

Cały lokal utrzymany jest w rockowo-motocyklowym klimacie, co sprawia, że doskonale odnajdą się w nim nie tylko miłośnicy rockabilly, ale również entuzjaści motocykli i stylu pin-up. Whisky in the Jar Gdańsk zlokalizowany jest przy ul. Chmielnej 2 na Wyspie Spichrzów, na samym jej cyplu przy rzece Nowa Motława, nieopodal Kładki Św. Ducha w Gdańsku. Lokal powstał w 2013 roku. 

Whisky in the Jar Gdańsk posiada także swoją markę ubrań, którą można zamówić na oficjalnej stronie lokalu. W sklepie internetowym dostępne są bluzy, koszulki, chusty, torby, paski, czapki, a nawet łańcuszki oraz kosmetyki do brody dla mężczyzn. Na stronie brandu Whisky in the Jar Gdańsk można również zamówić vouchery o różnych wartościach na jedzenie w lokalu. 

Whisky in the Jar Gdańsk – wydarzenia

Organizowane w Whisky in the Jar wydarzenia dotyczą głównie koncertów muzyki na żywo, które odbywają się cyklicznie pod nazwami: „Live Music w Whisky in the Jar” oraz „Welcome Session: Live Music Event”. Na przestrzeni lat w lokalu nie zabrakło również innych, okazjonalnych wydarzeń, takich jak „Let’s Celebrate! Sylwester 2023”, „Andrzejki w WITJ”, „Little celebration with CirocVodka” czy, „Przypieczętuj swoją miłość w Whisky in the Jar!”

Whisky in the Jar Gdańsk – oferta

Serwowane w Whisky in the Jar Gdańsk dania oparte są głównie na wołowinie. Lokal oferuje stek „Rock’n’Steak” serwowany na kamieniu lawowym. Innymi oferowanymi stekami są m.in. steki z polędwicy wołowej „King”, stek ze środkowej części polędwicy wołowej „ViKing”, stek z najlepszej części łaty wołowej Bavette nazwany jako „Flank”, czy też sezonowany na sucho stek „Rocker”.

Poza stekami w lokalu można zamówić sezonowany schab „Tomahawk”, grillowaną pierś z kurczaka z kostką, grillowany stek z łososia, sałatkę z kurczakiem oraz Sous Vide. Właściciele Whisky in the Jar Gdańsk nie zapomnieli również o grillowanych żeberkach, burgerach i starterach. Nowościami w WITJ są rostbefy z jałówki oraz Wagyu, czyli japońska wołowina klasy A5. Do każdego przygotowanego w Whisky in the jar Gdańsk dania można dobrać dodatki takie jak frytki stekowe, puree ziemniaczane truflowe, boczniak baby szpinak, buraczki z serem feta, grillowaną kukurydzę, mix sałat i ziemniaki pieczone.

Dla chętnych spędzenia czasu w Whisky in the Jar Gdańsk przy drinku, lokal oferuje całą gamę napojów w szerokim menu alkoholowym, którego propozycje są niemalże nieograniczone. Dla każdego coś dobrego przez tytułowe whisky, przez piwa, drinki, szampany, wina wódki, likiery, aż po napoje bezalkoholowe.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Whisky in the Jar Gdańsk?
Whisky in the Jar Gdańsk znajduje się w centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów przy ul. Chmielnej 2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Whisky in the Jar Gdańsk?
Odbywające się w Whisky in the Jar Gdańsk wydarzenia opierają się głównie na koncertach muzyki na żywo w ramach cyklów „Live Music w Whisky in the Jar” oraz „Welcome Session: Live Music Event”. Poza tym sporadycznie pojawiają się w klubie wydarzenia muzyczne oraz związane z promocją nowych napojów alkoholowych.
Kiedy otworzono Whisky in the Jar Gdańsk?
Whisky in the Jar Gdańsk otworzono w 2013 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też