Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Pub 107

Gdańsk, D, Ogarna 107
Pub 107OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pub 107 to lokal znajdujący się w samym sercu Gdańska. Klub ten stanowi doskonałe miejsce na spędzenie wieczoru w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. Wnętrze pubu zachwyca swoim rustykalnym charakterem – stylowe drewniane meble oraz kamienne ściany tworzą przytulny klimat, pozwalając gościom na weekendowy relaks.

Menu Pubu 107 oferuje szeroki wybór pysznych dań – osoby odwiedzające lokal mogą zdecydować się na tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz międzynarodowe specjały. Nie brakuje tutaj również bogatego menu napojów, w tym piwa rzemieślniczego, win, koktajli i mocniejszych alkoholi.

Gdański Pub 107 regularnie organizuje także rozmaite wydarzenia tematyczne. Chętni mogą wziąć udział koncertach, wieczorach karaoke czy stand-upach z udziałem najpopularniejszych polskich komików. Bilety na eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą online.

Pub 107 – wydarzenia komediowe

W październiku w Pubie 107 pojawił się Darek Gadowski – jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny stand-upowej ostatnich lat. Po wielu występach na dużych imprezach w ramach tras "Please, stand-up!" artysta wreszcie zaprezentował fanom swój nowy, solowy program pod tytułem "Gracz". Darek zabrał widownię w fascynującą podróż przez pryzmat swojego niezwykłego sposobu postrzegania rzeczywistości – jego dowcipy rozbawiły gości do łez, zmuszając ich jednocześnie do refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Tego wieczoru na scenie pojawił się również specjalny support. Bilety na show komików dostępne były w sprzedaży za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Pub 107 często organizuje także wydarzenia tematyczne. Rok temu w grudniu w lokalu pojawili się artyści z Teatru Improv, którzy zaprezentowali widowni swój komediowy spektakl improwizowany pod tytułem "Barracje". Przedstawienie to miało stanowić dla gości sposób na oderwanie się od świątecznych przygotowań, które często potrafią być bardzo wyczerpujące. Bilety na kabaretowe show dostępne były w różnych wariantach cenowych.

Sporą popularnością wśród mieszkańców Gdańska i przybywających tutaj turystów cieszyło się także wydarzenie "One Puzyr Show". Filip Puzyr przedstawił fanom improwizowany spektakl, podczas którego poruszał szerokie spektrum tematów – od rzeczy mniej ważnych, po te, warte poważnej dyskusji. Bilety na event z udziałem komika dostępne były w różnych wersjach cenowych w przedsprzedaży oraz w dniu wydarzenia.

Pub 107 – koncerty

Jakie wydarzenia muzyczne organizuje Pub 107? Koncerty za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Gdańska i przybywających tutaj turystów. W lipcu w lokalu pojawiła się Inka music – polska wokalistka i autorka tekstów. Artystka zaprezentowała fanom odświeżone aranżacje utworów ze swojej pierwszej płyty "Świecę w ciemności" oraz nowości z drugiego albumu. Wejście na koncert możliwe było po wcześniejszej rezerwacji stolika.

Pub 107 to także miejsce, gdzie odbywają się hip-hopowe jazz session. W wydarzeniu tym mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy rapu – zarówno mistrzowie beatboxu, jak i rozpoczynający dopiero swoją sceniczną przygodę amatorzy. Uczestnicy imprezy mogą skorzystać dodatkowo z pysznej oferty gastronomicznej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Pub 107?
Pub 107 znajduje się w samym sercu Gdańska przy ulicy Ogarnej 107.
Jakie wydarzenia odbywają się w Pubie 107?
Pub 107 organizuje różnego rodzaju eventy, m.in. koncerty, wydarzenia tematyczne czy stand-upy. Bilety na gdańskie imprezy dostępne są często do kupienia drogą elektroniczną.
Kiedy został otworzony Pub 107?
Pub 107 został otworzony kilkanaście lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też