Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

De Mono

De MonoOpisWydarzeniaDe Mono - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

De Mono to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. Jego repertuar to przede wszystkim niezapomniane ballady i wielkie hity muzyki popularnej takie jak „Póki na to czas”, „Kochać Inaczej”, „Moje Miasto Nocą”, „Zostańmy sami” czy „Statki na niebie".

 

Wszystkie wyśpiewane bardzo charakterystycznym głosem Andrzeja Krzywego. W przyszłym roku minie 30 lat odkąd De Mono nieprzerwanie koncertują i nagrywają.

Płyty De Mono

Zespół De Mono ma na swoim koncie 12 płyt z czego ostatnia „De Mono Symfonicznie” pojawiła się w sprzedaży w 2014 roku. Jej premiera była niezwykłym wydarzeniem, ponieważ zespół nagrał swoje największe przeboje w wersji symfonicznej.

 

W związku ze sporem sądowym o prawo korzystania z nazwy De Mono,  równolegle funkcjonują dwa składy prowadzone przez byłych członków zespołu.

Koncerty De Mono

Koncerty De mono są doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie największe przeboje grupy, które  śpiewała cała Polska. Artyści występują w wielu polskich miastach, przekazując swojej publiczności wiele pozytywnej energii. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

De Mono - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi De Mono?

Miejscowości, w których De Mono wystąpi w najbliższym czasie: Radzymin.

Fani lubią też

Zobacz też