Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Miejsce Restauracja Ducha 66 w Gdańsku

Restauracja Ducha 66 w Gdańsku

Gdańsk, Świętego Ducha 66
Sprawdź wydarzenia
Restauracja Ducha 66 w GdańskuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Restauracja Ducha 66 w Gdańsku to wyjątkowe miejsce na mapie województwa pomorskiego. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Św. Ducha 66 i cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i przyjezdnych.

Restauracja Ducha 66 w Gdańsku – o obiekcie

Restauracja Ducha 66 w Gdańsku słynie z pysznego jedzenia, które przygotowują dla gości wykwalifikowani kucharze. W swojej ofercie posiadają polskie dania kuchni fusion z wysokiej jakości składników, a także kuchnię europejską. Industrialny wystrój zachwyci miłośników nowoczesnej architektury. Lokal znajduje się w urokliwym miejscu w samym sercu Gdańska. Zaprasza pary, rodziny i przyjaciół do wspólnego spędzenia czasu przy pysznym jedzeniu i wszelkiego rodzaju napojach alkoholowych i bezalkoholowych.

 

Zadowoleni z pewnością będą miłośnicy wina. W karcie znajdują się alkohole z całego świata, również produkty polskie. Wina przechowywane są w systemie konserwacji i dekadencji Coravin, które zapewnia wyśmienity aromat i smak trunku.

 

W restauracji Ducha 66 organizowane są cykliczne koncerty i spotkania filmowe, na których wraz z przyjaciółmi z pewnością miło spędzisz wolną chwilę.

Restauracja Ducha 66 w Gdańsku – koncerty

Koncerty w Gdańsku odbywają się niemalże każdego dnia. Są to zarówno masowe imprezy, jak i mniejsze, klimatyczne spotkania oko w oko z artystą. Kameralne koncerty cieszą się zainteresowaniem miłośników konkretnych styli muzycznych. Wspierają oni mniej znanych artystów w drodze do osiągnięcia szczytów w karierze muzycznej. Cenią intymną atmosferę wydarzeń i niebanalne dźwięki.

 

W restauracji Ducha 66 koncerty, które prowadzone są w ramach cyklu Muzyka na żywo. To propozycja na relaksujące wieczory. Na scenie pojawili się m.in. Michał "Sasin" Sasinowski – saksofonista altowy i barytonowy, Arek Krawiel – absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, pianista, Mateusz Jaremko – gitarzysta jazzowy i bluesowy. Ukończył instrumentalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku.

 

Wśród koncertów w restauracji Ducha 66 znalazły się również występy multiinstrumentalisty Pawła Witulskiego, lubującego się w klimatach jazzowych, funky i latino, wokalistka, kompozytorka i pianistka Ilona Damięcka, wokalista, muzyk, autor tekstów i fan brzmień akustycznych Mateusz Grędziński.

 

Restauracja Ducha 66 w Gdańsku to miejsce spotkań towarzyskich przy pysznym jedzeniu i znakomitych drinkach. To jednak nie wszystko. Wśród cyklicznych wydarzeń, które odbywają się w lokalu, wymienić warto wspólne seanse filmowe, podczas których wyświetlane są klasyki kinowe, jak i nieco nowsze produkcje. To świetna okazja do zapoznania się z międzynarodowymi dziełami i dyskusji o produkcjach filmowych.

Restauracja Ducha 66 w Gdańsku – koncerty 2022

Jakie wydarzenia odbędą się w najbliższym czasie w restauracji Ducha 66 w Gdańsku? Koncerty 2022, a wśród nich – ponownie występ niesamowitego muzyka, Mateusza Grędzińskiego. W planach są również kolejne, ciekawe inicjatywy, takie jak Kocham Polską Wódkę z degustacją trunków. Single lub osoby, które poszukują przyjaźni, mogą pojawić się na Speed Dating, gdzie z pewnością pojawi się mnóstwo ciekawych osobowości.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Restauracja Ducha 66 w Gdańsku?
Restauracja Ducha 66 w Gdańsku znajduje się przy ulicy Św. Ducha 66, w dzielnicy Główne Miasto.
Jakie koncerty odbyły się w Restauracji Ducha 66 w Gdańsku?
W restauracji Ducha 66 w Gdańsku odbyły się koncerty polskich artystów, takich jak Michał Sasinowski, Arek Krawiel, Mateusz Jaremko, Paweł Witulski, Ilona Damięcka, Mateusz Grędziński i wielu innych, cenionych muzyków.
Kiedy została utworzona Restauracja Ducha 66 w Gdańsku?
Restauracja Ducha 66 utworzona została w 2019 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też