Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Mulitkino Kraków

Mulitkino Kraków

Kraków, Dobrego Pasterza 128
Mulitkino KrakówOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Multikino Kraków to kino jednej z najpopularniejszych sieci kinowych w Polsce. Ten wolnostojący budynek posiada aż 12 komfortowych sal kinowych, przystosowanych do potrzeb widzów w każdym wieku. Każda sala wyposażona jest w luksusową wydzieloną strefę VIP z wygodnymi fotelami, zapewniającymi najlepszą widoczność ekranu. Multikino Kraków to nowoczesne miejsce dla wymagających widzów. Budynek posiada odpowiednią ilość miejsc, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a dla wszystkich fanów dobrego kina — zróżnicowany repertuar najciekawszych premier filmowych. Dla zagorzałych kinomaniaków, w Multikino Kraków maratony filmowe i wszystkie wydarzenia specjalne organizowane są cyklicznie.

Multikino Kraków – premiery filmowe

Organizowane w kinie wydarzenia zawsze przyciągają tłumy widzów, szukających rozrywki. Proponowane przez Multikino w Krakowie premiery to najnowsze i najlepsze tytuły filmów z całego świata, w każdej kategorii, również dla najmłodszych. Dla wszystkich kochających kino, organizowane są NMFy, czyli tzw. nocne maratony filmowe, które zawsze gromadzą przed ekranami kin spore tłumy. To prawdziwa gratka dla wszystkich kinomaniaków z krwi i kości.

 

Premiery kinowe Kraków to najnowsze propozycje filmów z Polski i ze świata. Oprócz wydarzeń tego typu dużą popularnością ciszą się również noce z maratonami filmowymi oraz wydarzenia cykliczne. Jeśli mówimy o największym i zarazem najlepszym wyborze wydarzeń kinowych, z pewnością znajdziesz go w Multikino Kraków. Premiery filmowe w kinie to doskonały sposób spędzenia czasu wolnego, zarówno we dwoje, z rodziną, jak i z paczką przyjaciół. Premiery w Multikino Kraków pozwalają przenieść się do alternatywnego świata i przeżywać cały wachlarz emocji wraz z bohaterami.

Multikino Kraków - bilety

W Multikinie w Krakowie bilety dostępne są na wszystkie organizowane wydarzenia. Lista najbardziej wyczekanych premier 2022 roku pełna jest widowiskowych tytułów. Wszystkie wyświetlane przez Multikino Kraków premiery cieszą się popularnością i przyciągają tłumy. Z tego powodu, planując wyjście do kina, warto pamiętać, że w Multikino Kraków, bilety można zakupić wcześniej przez Internet. Łatwo, wygodnie i z każdego miejsca na świecie.

 

W Multikino Kraków widzowie mają niepowtarzalne okazje, aby móc uczestniczyć w transmisjach najważniejszych imprez i wydarzeń sportowych, baletu, oper, a także niezwykłych retransmisjach spektakli z National Theatre, który znajduje się w Wielkiej Brytanii. Dzięki bogatej ofercie wydarzeń i emitowanym w kinie filmom Multikino zyskało miano jednego z najpopularniejszych w całym kraju.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Multikino Kraków?
Multikino Kraków znajduje się przy ul. Dobrego Pasterza 128 w Krakowie. Budynek usytuowany jest w sąsiedztwie hipermarketu Geant i Parku Wodnego. Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym tego miejsca, jest ponad 30-metrowa, oświetlona wieża, widoczna z wielu miejsc w Krakowie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Multikino Kraków?
W Multikino Kraków odbywało się wiele wydarzeń cyklicznych. Kino organizuje zarówno nocne maratony filmowe, transmisje z koncertów, jak również spektakle. Dla Pań, szukających wytchnienia, organizowane jest Kino na obcasach, a dla najmłodszych — poranki z ulubionymi bohaterami bajek.
Kiedy zostało utworzone Multikino Kraków?
Multikino w Krakowie swoją działalność rozpoczęło w maju 2001 roku jako jeden z pierwszych multipleksów w Krakowie. Oferuje swoim widzom wygodne, klimatyzowane sale, wyposażone w cyfrowe nagłośnienie wysokiej jakości.

Fani lubią też

Zobacz też