Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

Głogów, Plac Konstytucji 3 Maja 2
Sprawdź wydarzenia
Miejski Ośrodek Kultury w GłogowieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie został założony w 1977 r. Głogowska placówka od wielu lat działa w obszarze działań związanych z tworzeniem, upowszechnianiem i promowaniem kultury we wszelkich jej odmianach. MOK zaprasza do współpracy lokalnych artystów, wielkie gwiazdy estrady oraz organizuje liczne warsztaty i eventy kulturalno-oświatowe. Bilety na wydarzenia można nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – wydarzenia

Kulturalna aktywizacja lokalnej społeczności to podstawowy cel, przed jakim staje Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Wydarzenia organizowane przez placówkę obejmują wielokierunkową edukacji kulturalnej oraz tworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego.

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie jest największą instytucją kulturalną w mieście. W skład kompleksu wchodzi Klub Mayday, Teatr im. Andersa Gryphiusa i Centrum Kultury. 

Dlaczego warto zapoznać się z ofertą Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie? Koncerty na terenie obiektu w pełni wykorzystują dostępne zaplecze i powierzchnię, dzięki czemu obiekt doskonale sprawdza się w charakterze gospodarza nie tylko lokalnych wydarzeń, ale również większych koncertów czy przedstawień teatralnych. 

Obszerna sala widowiskowa to jeden z najważniejszych wyróżników Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Wydarzenia na terenie ośrodka są możliwe dzięki 431 miejsc siedzących w układzie teatralnym. W sali zostało także zainstalowane profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i zaciemnienie. Do dyspozycji organizatorów eventów lub koncertów są także dwie mniejsze sale - konferencyjna i baletowa, które mogą pomieścić odpowiednio 140 i 80 widzów. 

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – koncerty 2022

Które gwiazdy odwiedzą w najbliższym czasie Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie? Bilety na koncerty lokalnych artystów, jak i znanych w całej Polsce artystów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W placówce wystąpi m.in Michał Bajor z repertuarem z krążka “Kolor Cafe”, na którym muzyk-poeta zaprezentuje najpiękniejsze przeboje muzyki włoskiej i francuskiej. Trasa koncertowa promuje nowy album artysty, który ukaże się jesienią.

Jakie inne atrakcje przygotował Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie? Koncerty 2022 to także akustyczny występ Anity Lipnickiej. Artystka nie tak dawno świętowała 25-lecie obecności na scenie trasą “Intymnie”. Tej jesieni wraca z serią wyjątkowych koncertów, artystka będzie występowała przy akompaniamencie zespołu poszerzonego o sekcję smyczkową.

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – wydarzenia

Co jeszcze znajdziemy w ofercie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie? Wydarzenia kulturalne to także spektakle teatralne oraz spotkania kabaretowe. Na głogowskiej scenie wystąpił Teatr Scena Cegielnia w sztuce obyczajowej “Żona do Adopcji”, w której życie głównego bohatera wywraca się do góry nogami pod wpływem wizyty przedstawicieli Ośrodka Adopcyjnego. W Głogowie pojawi się także Kabaret Skeczów Męczących w repertuarze “Polska Misja Kosmiczna”.

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie – bilety

Chcesz kupić bilety na wydarzenia bez wychodzenia z domu? Serwis eBilet.pl zapewnia komfortowe i bezpieczne transakcje na wystawy i wydarzenia organizowane w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. eBilet Polska oficjalnym kanałem sprzedaży – sprawdź już teraz.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie?
Miejski Ośrodek Kultury znajdują się przy rondzie Konstytucji 3-go Maja 2 w Głogowie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskim Ośrodek Kultury w Głogowie?
W Miejskim Ośrodek Kultury w Głogowie miały miejsce spektakle teatralne “Pokuszenie” oraz “Żona do Adopcji”, wystawy malarskie i fotograficzne oraz festiwale; Głogowskie spotkania Jazzowe i Mayday Rock Festiwal.
Kiedy został utworzony Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie?
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie został założony w 1977 r. jako samodzielna instytucja kultury.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też