Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa to kompleksowy obiekt kulturalny, edukacyjny, rozrywkowy oraz szkoleniowy. Został wyposażony w salę widowiskową mogącą pomieścić 220 widzów, w odpowiedniej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa to wydarzenia kulturalne oferujące rozrywkę dla całej rodziny. Regularnie organizowane są tu nie tylko koncerty, ale również widowiska kabaretowe, spektakle, wystawy i pokazy.

 

Dlaczego warto odwiedzić Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa? Koncerty i wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na platformie eBilet.pl.

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa – wydarzenia

Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów świetną na relaks i odpoczynek. Wydarzeniami, które cieszą się największym zainteresowaniem odwiedzających Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowakoncerty, na których można zobaczyć występy popularnych artystów polskiej sceny muzycznej.

 

Jakich artystów ugościło Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa? Na koncertach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów jak m.in. Teresa Werner, Eleni, Karyna Gomes czy Ania Karwan. Odbyły się tu również widowiska kabaretowe z udziałem m.in. Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki oraz Kabaretu Łowcy.B. Wydarzenia kulturalne, organizowane w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, przyciągają wielu gości z Niepołomic i całego województwa. Bilety na widowiska kulturalne i sportowe do nabycia na eBilet.pl.

 

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Oprócz widowisk kabaretowych odbywają się tu również pokazy teatralne. Na scenie obiektu ukazały się takie spektakle jak – „Fabryka śniegu”, „Cudowna terapia” czy „Tartuffe albo Szalbierz”. To rozrywka dedykowana nie tylko amatorom teatru, lecz również wszystkim miłośnikom kultury. Realizowane w Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa koncerty to niezapomniana rozrywka w wyjątkowym miejscu.

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa — bilety

Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

 

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa? Koncerty , które mają tu miejsce to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa, bilety dostępne są online.

 

FAQ:

    • Gdzie znajduje się Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa?
      Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa znajduje się przy ul. Zamkowej 4 w Niepołomicach.

    • Jakie wydarzenia odbyły się w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa?
      W Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa odbyły się m.in. stand-up Piotra Bałtroczyka, koncert Natalii Kukulskiej oraz występy Kabaretu Jurki i Kabaretu Pod Wyrwigroszem.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Zamkowa 4
32-005 Niepołomice
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/