Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Kwadratowa

Kwadratowa

Gdańsk, Siedlicka 4
Sprawdź wydarzenia
KwadratowaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej Kwadratowa to przestrzeń działająca przede wszystkim z myślą o studentach. Jak zapewniają sami organizatorzy, misją Kwadratowej jest stworzenie możliwości uczestniczenia w wielu wydarzeniach kulturalnych zarówno studentom, jak i mieszkańcom regionu. Obiekt znajduje się na terenie Politechniki Gdańskiej w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

Uczęszczający do klubu studenci mogli do tej pory wziąć udział w różnorodnych eventach kulturalnych, takich jak koncerty, pokazy, imprezy okolicznościowe, spektakle kabaretowe oraz spotkania integracyjne. Bilety na wydarzenia dostępne są najczęściej w wygodnej sprzedaży elektronicznej.

Kwadratowa – wydarzenia studenckie

Na przełomie września i października Kwadratowa organizuje huczne imprezy z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Ostatnim razem klubowicze mieli okazję bawić się na Otrzęsinach Uczelni Fahrenheita. Bilety na dyskotekę dostępne były w dwóch wariantach – studenci musieli uiścić opłatę w wysokości 20 złotych, pozostali goście zapłacili 10 złotych więcej.

Ogromną popularnością cieszą się także Wielkie Otrzęsiny Politechniki Gdańskiej. Studenci uczelni mogą zwykle wejść na teren dyskoteki całkowicie za darmo. Imprezy tego rodzaju to doskonała okazja do poznania nowych znajomych z pokrewnych kierunków studiów.

Kwadratowa – bilety na imprezy okolicznościowe

Eventy tematyczne to wydarzenia, które przyciągają całe tłumy imprezowiczów do klubu Kwadratowa. Koncert sylwestrowy uznawany jest tutaj za jedną z najbardziej tanecznych dyskotek w całym mieście. Powitanie 2023 roku było równie huczne – goście bawili się do białego rana przy dźwiękach popularnych remixów. O oprawę muzyczną zadbali m.in. tacy artyści, jak Dj Crusader oraz Dj Camillio. Co ważne, imprezowicze mogli skorzystać z wszystkich przestrzeni klubowych: sali głównej z parkietem, sali chilloutowej, sali pubowej, dolnej sali z parkietem, strefy zewnętrznej oraz barów.

Impreza świąteczna również spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem studentów. W grudniu w klubie Kwadratowa wystąpiło 5 wokalistów, 4 instrumentalistów oraz DJ – muzycy zadbali o świąteczny klimat, grając znane i lubiane kolędy oraz popularne piosenki świąteczne. Goście mogli usłyszeć na żywo takich artystów, jak m.in. Aga Brenzak, Małgorzata Oleszczuk oraz Kinga Pruś.

Miłośnicy świątecznej aury bawili się także podczas mikołajkowej dyskoteki w klubie Kwadratowa. Bilety na imprezę dostępne były w różnych wariantach cenowych. Oprócz doskonałej muzyki organizatorzy zadbali także o świąteczną fotobudkę.

Kwadratowa – koncerty tematyczne

Kwadratowa organizuje także różnorodne imprezy tematyczne. W listopadzie imprezowicze mogli wziąć udział w Jazzowych Zaduszkach. Na scenie pojawiło się wówczas ponad 20 znanych muzyków jazzowych. Bilety na koncert dostępne były w sprzedaży online.

Event halloweenowy spotkał się z kolei z ogromnym entuzjazmem osób, które uwielbiają imprezy kostiumowe. Podczas październikowego wydarzenia studenci przebierali się za znane i lubiane postacie z filmów i bajek, bawiąc się przy dźwiękach popularnych piosenek klubowych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kwadratowa? Wydarzenia i imprezy muzyczne
Klub Kwadratowa znajduje się w Gdańsku przy ulicy Siedlickiej 4. Miejsce to jest doskonale skomunikowane z wszystkimi częściami miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kwadratowej? Bilety na imprezy
W klubie regularnie organizowane są różnorodne eventy muzyczne, m.in. koncerty jazzowe oraz imprezy tematyczne.
Kiedy została otworzona Kwadratowa?
Klub rozpoczął działalność w 2004 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też