Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Klub Poziomy

Klub Poziomy

Warszawa, Nowy Świat 27
Klub PoziomyOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Poziomy to niepowtarzalny obiekt na klubowej mapie stolicy. Powstało w miejscu dawnego klubu niePowiem, gdzie można było posłuchać i pobawić się do czarnych rytmów. Teraz oferta muzyczna została poszerzona o wiele innych gatunków muzycznych, aby mogli się tu bawić wszyscy imprezowicze z Warszawy i okolic. Lokal znajduje się na Nowym Świecie 27A.

Klub Poziomy – o obiekcie

Klub Poziomy zapewnia rozrywkę w wielu różnych formułach. Każdy gość znajdzie tu coś dla siebie. Weekendami odbywają się tu imprezy muzyczne w kilku klubowych klimatach. Imprezowicze mogą więc skorzystać z bogatej oferty muzycznej i bawić się do wielu niepowtarzalnych rytmów. Ponadto w tygodniu mają tu miejsce inne eventy, takie jak warsztaty muzyczne, spektakle komediowe i stand-upy.

Klub Poziomy dba o każdego gościa, serwując pyszne napoje i przekąski. Zimne piwo lub drinki stanowią doskonałą ochłodę po intensywnym tańcu na parkiecie. Warto jednak pamiętać, że niesamowici DJ-e nie pozwalają zbyt długo grzać ławki – grają numery, które porywają do zabawy.

Klub Poziomy – wydarzenia

Co odbywa się w Klubie Poziomy? Wydarzenia, takie jak występy komediowe znanych, polskich komików cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Na scenie pojawili się m.in. Maciej Linke, Michał Pałubski, Jakub Ćwiek, Paweł Konkiel, Maciej Twarowski, Tomek Kołecki, Michał Kutek, Steve Hofstetter, Mieszko Minkiewicz, Magda Kubicka i wielu innych. Bilety na stand-upy sprzedały się błyskawicznie.

Organizowane w Klubie Poziomy koncerty to doskonała okazja do zabawy przy muzyce na żywo. Niesamowite emocje, niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowi artyści to recepta na udany dzień lub wieczór. Wśród wydarzeń, które miały tu miejsce, na dużą uwagę zasługuje Revive is Science podczas którego odbyły się tu niezwykłe warsztaty muzyczne.

Klub Poziomy – koncerty

Klub Poziomy – wydarzenia – to również Vision Music Festival, na którym zagrali Paridae, SANTI/PL, Frenzel, Markovitz, Hekato, Kace, DJ PANZA, CJ Art/Artelized. W ramach innego eventu, Tribalanga Festival, na scenie pojawili się AX, Futro, Janusour, Dimmind, māttēr, MIFI, MIHVU, Muhumör & Arkadiusz Kuś project, Stymuland.

Jakie wydarzenia przyciągają słuchaczy do Klubu Poziomy? Bilety na koncert muzyków Przyłu i VBS wyprzedały się w mgnieniu oka. Dwóch ambitnych artystów wystąpiło w obiekcie w celu promocji płyty „Stowarzyszenie Umarłych Raperów”. Ich utwory stanowią połączenie inspiracji kinem i własnym życiem, co tworzy mieszankę pełną emocji. Zabrali widzów w podróż w głąb własnego „ja”, przekazując mnóstwo pozytywnej energii.

W Klubie Poziomy koncert zagrał także Gareth Greenall, czyli Audio, który współpracował z takimi wytwórniami jak Snake Pit, Virus Recordings, RAM Records czy Blackout. Do jego najpopularniejszych kawałków należą: Headroom, Vein Drain, Collision, Drop It Human, Nightbreed, Make It Happen i wiele innych.

Chcesz uczestniczyć w wydarzeniach, organizowanych przez Klub Poziomy? Regularnie sprawdzaj kalendarium eventów, aby nie przegapić okazji do zabawy. Bądź na bieżąco i nie czekaj z kupnem biletu na ostatnią chwilę!

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Poziomy?
Klub Poziomy znajduje się na Nowym Świecie 27A w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Poziomy?
W Klubie Poziomy odbywają się wydarzenia rozrywkowe, czyli imprezy muzyczne, np. Vision Music Festival, Tribalanga Festival, Revive is Science, a także występy stand-upowe.
Kiedy został utworzony Klub Poziomy?
Klub Poziomy został utworzony kilka lat temu, w miejscu dawnego klubu niePowiem.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn