Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach

Gomunice, Fabryczna 13
Klub Muzyczny Bogart w GomunicachOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFani lubią też

Opis

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach mieści się przy ulicy Fabryczna 13 w Gomunicach. Organizowane są tu liczne wydarzenia kulturalne oraz koncerty.

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach

Dobry klub muzyczny to miejsce, w którym nie mierzy się czasu, miejsce, z którego nie chce się wychodzić. Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach podtrzymuje tradycje najpopularniejszych klubów w Polsce, równocześnie regularnie się rozwija, poszerzając swoją ofertę. Przez Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach przewinęły się setki artystów. Zarówno początkujących zespołów, jak i znanych z wydawnictw i koncertów wykonawców. Od punka, przez blues muzykę alternatywną. Nie brakuje również koncertów śpiewających poetów. 

 

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach opiera się nie tylko na koncertach, kalendarz klubu obfituje w interesujące wydarzenia. Organizujemy profesjonalne warsztaty muzyczne, zapraszamy ciekawych gości ze świata muzyki. Gościmy nie tylko muzyków, ale również znanych i cenionych dziennikarzy i krytyków muzycznych.  Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach nie ogranicza się wyłącznie do koncertów muzycznych i spotkań z zaproszonymi znanymi postaciami, odbywają się u nas również występy kabaretowe, wieczorki jazzowe oraz spotkania z ciekawymi ludźmi spoza branży artystycznej, głównie ze znanymi podróżnikami.

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach organizuje również imprezy okolicznościowe w przemiłej atmosferze i szczególnym klimacie.  

 

Klienci naszego klubu mogą być spokojni również o bardziej przyziemne satysfakcje. O to dba nasza kuchnia. W karcie naszych kucharzy znajdziecie wiele interesujących pozycji. Potrafimy zadowolić każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie. Zapewniamy bogaty, szeroki wybór dań, zarówno dla tradycyjnych mięsożernych klientów jak i dla tych preferujących potrawy wegetariańskie. Przy dobrej muzyce i pysznym jedzeniu niewątpliwie można przyjemnie i skutecznie odreagować ciężki tydzień i naładować akumulatory na kolejny. Zapraszamy do Klubu Muzycznego w Gomunicach!

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Myslovitz - trasa promująca nową płytę

Myslovitz - trasa promująca nową płytę

25-31.03.2023

Bydgoszcz, Gdańsk, Gomunice i inne

Proletaryat

Proletaryat

25.03-29.04.2023

Bielsko-Biała, Chojnice, Częstochowa i inne

Dziwna Wiosna

Dziwna Wiosna

28.04.2023

Gomunice

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn