Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach

Gomunice, Fabryczna 13
Klub Muzyczny Bogart w GomunicachOpisWydarzeniaWystępowaliFani lubią też

Opis

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach mieści się przy ulicy Fabryczna 13 w Gomunicach. Organizowane są tu liczne wydarzenia kulturalne oraz koncerty.

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach

Dobry klub muzyczny to miejsce, w którym nie mierzy się czasu, miejsce, z którego nie chce się wychodzić. Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach podtrzymuje tradycje najpopularniejszych klubów w Polsce, równocześnie regularnie się rozwija, poszerzając swoją ofertę. Przez Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach przewinęły się setki artystów. Zarówno początkujących zespołów, jak i znanych z wydawnictw i koncertów wykonawców. Od punka, przez blues muzykę alternatywną. Nie brakuje również koncertów śpiewających poetów. 

 

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach opiera się nie tylko na koncertach, kalendarz klubu obfituje w interesujące wydarzenia. Organizujemy profesjonalne warsztaty muzyczne, zapraszamy ciekawych gości ze świata muzyki. Gościmy nie tylko muzyków, ale również znanych i cenionych dziennikarzy i krytyków muzycznych.  Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach nie ogranicza się wyłącznie do koncertów muzycznych i spotkań z zaproszonymi znanymi postaciami, odbywają się u nas również występy kabaretowe, wieczorki jazzowe oraz spotkania z ciekawymi ludźmi spoza branży artystycznej, głównie ze znanymi podróżnikami.

Klub Muzyczny Bogart w Gomunicach organizuje również imprezy okolicznościowe w przemiłej atmosferze i szczególnym klimacie.  

 

Klienci naszego klubu mogą być spokojni również o bardziej przyziemne satysfakcje. O to dba nasza kuchnia. W karcie naszych kucharzy znajdziecie wiele interesujących pozycji. Potrafimy zadowolić każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie. Zapewniamy bogaty, szeroki wybór dań, zarówno dla tradycyjnych mięsożernych klientów jak i dla tych preferujących potrawy wegetariańskie. Przy dobrej muzyce i pysznym jedzeniu niewątpliwie można przyjemnie i skutecznie odreagować ciężki tydzień i naładować akumulatory na kolejny. Zapraszamy do Klubu Muzycznego w Gomunicach!

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Fani lubią też

Zobacz też