Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hala sportowo-widowiskowa AWF

Hala sportowo-widowiskowa AWF

Biała Podlaska, Sitnicka 36-38
Hala sportowo-widowiskowa AWFOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Sportowo-Widowiskowa AWF w Białej Podlaskiej znajduje się w sąsiedztwie ulic Sitnickiej i Marusarza. Obiekt może pomieścić jednorazowo około 2000 osób, dzięki czemu doskonale nadaje się do organizacji różnych imprez masowych, zarówno zawodów sportowych, jak i koncertów czy spektakli kabaretowych. Uroczyste otwarcie hali miało miejsce w 2013 roku. Przygotowano wówczas liczne atrakcje, w których udział mogły wziąć osoby w każdym wieku – zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Podczas pierwszego z pikników zorganizowano dodatkowo specjalne pokazy, podczas których prezentowano m.in. urządzenia treningowe kierowców F1 oraz piłkarzy Manchesteru United. Pozostałymi atrakcjami było m.in. show modowe oraz pokaz wizażu.

Hala Sportowo-Widowiskowa AWF – wydarzenia

Jakie imprezy kabaretowe organizowane są w Hali Sportowo-Widowiskowej AWF? Bilety na tegoroczną Noc Kabaretową wyprzedały się w bardzo szybkim tempie. Impreza ta pełna była premierowych występów, podczas których poruszane były nawet kontrowersyjne tematy, eliminujące wszelkie tabu i ograniczenia. W atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej kultury artyści wyrażali swoich poglądy na temat różnorodnych aspektów życia społecznego, politycznego i kulturalnego.

Jacy artyści pojawili się podczas kabaretowego eventu w Hali Sportowo-Widowiskowej AWF? Wydarzenia tego formatu za każdym razem przyciągają największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Widownia miała okazję zobaczyć na żywo grupę Ani Mru Mru – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych kabaretów. Grupa skupia się na tworzeniu skeczy, monologów i piosenek o zróżnicowanej tematyce społecznej, politycznej i kulturowej – ich materiał humorystyczny często opiera się na codziennych sytuacjach, stereotypach społecznych oraz absurdalnych i ironicznych spostrzeżeniach.

Podczas tegorocznej Nocy Kabaretowej na scenie pojawili się także artyści z grupy Paranienormalni. Na przestrzeni lat zespół ten zdobył ogromną popularność dzięki skeczom, które w dowcipny sposób nawiązują do panujących zjawisk obyczajowych i społecznych. Popularne postacie, które wykreowane zostały przez komików, to m.in. Mariolka, Jacek Balcerzak, dr Janusz Prozak, Profesor czy Kryspin.

Hala Sportowo-Widowiskowa AWF – bilety na wydarzenia sportowe

Hala Sportowo-Widowiskowa AWF regularnie organizuje także liczne eventy sportowe. Miejsce to przyciąga zarówno amatorów sportu, jak i profesjonalnych zawodników. Siatkówka, koszykówka, piłka ręczna czy lekkoatletyka – na terenie obiektu tworzone są pasjonujące widowiska, podczas których mają miejsce rozgrywki zarówno lokalnych, jak i działających na większą skalę drużyn sportowych.

Bilety na organizowane w Hali Sportowo-Widowiskowej AWF wydarzenia dostępne są często w sprzedaży drogą online, co niewątpliwie stanowi ogromną wygodę dla osób zainteresowanych uczestnictwem w bialskich eventach. Taka forma zakupu oferuje wiele zalet – nabycie wejściówki przez platformę internetową pozwala bowiem na oszczędność czasu oraz uniknięcie stresu związanego z oczekiwaniem w kolejce do kas biletowych. Sprawdź harmonogram eventów, które odbędą się w najbliższym czasie w Białej Podlaskiej i zafunduj sobie niezapomniane przeżycie w gronie najbliższych osób.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Sportowo-Widowiskowa AWF?
Hala Sportowo-Widowiskowa AWF znajduje się w Białej Podlaskiej w sąsiedztwie ulicy Sitnickiej i Marusarza.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Sportowo-Widowiskowej AWF?
Hala Sportowo-Widowiskowa AWF organizuje takie wydarzenia, jak m.in. koncerty, imprezy sportowe czy spektakle kabaretowe. Bilety na bialskie eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem naszej platformy.
Kiedy została otworzona Hala Sportowo-Widowiskowa AWF?
Hala Sportowo-Widowiskowa AWF powstała w 2013 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też