Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podla

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podla

Biała Podlaska, Sidorska 95/97
Sprawdź wydarzenia
Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej PodlaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Państwową Szkołę Wyższą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej powołano w 2000 roku. Aktualnie kształci studentów na 18 kierunkach studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich.

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej posiada salę przeznaczoną do organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Aula mieści się w budynku głównym PSW. Sala zapewnia miejsca dla 339 gości. Sprawdź, jakie inicjatywy kulturalne zaplanowała na najbliższe miesiące Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Bilety na wydarzenia odbywające się w Auli PSW można nabyć również na naszej stronie internetowej.

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej – wydarzenia

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej współorganizowała koncert Grupy MoCarta i stand up Piotra Bałtroczyka. Przed publicznością w auli wystąpiły także Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Skeczów Męczących.

Spektakle „Wąsik”, „Szalone nożyczki” i „Ostra jazda” to kolejne wydarzenia, których organizatorem była Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Bilety na przedstawienia cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności.

W Auli PSW w Białej Podlaskiej odbyły się również koncerty Zbigniewa Wodeckiego i Eleni. Na 2022 zaplanowano z kolei spektakle „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” i „Miłosna pułapka”. Bilety na wydarzenia można nabyć wygodnie przez internet, nie wychodząc z domu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Brak wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej?
Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej mieści się przy ulicy Sidorskiej 95/97. W pobliżu znajduje się Bialskie Centrum Kultury oraz Aquapark ZWWF w Białej Podlaskiej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej?
Targi Turystyczne oraz Europejski Festiwal Tradycyjnych Gier i Zabaw to imprezy, których gospodarzem była Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Wydarzenia cieszyły się sporą frekwencją. Bilety na koncerty i inne eventy w PSW często można nabyć przez internet.
Kiedy utworzona została Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej?
Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej utworzona została w 2000 roku. Od marca 2022 nowa nazwa uczelni to Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też