Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Amfiteatr w Białej Podlaskiej

Amfiteatr w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska, Warszawska 12
Amfiteatr w Białej PodlaskiejOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr w Białej Podlaskiej to wyjątkowe miejsce na mapie wydarzeń kulturalnych. W 2020 roku obiekt został zmodernizowany, zyskując tym samym nowoczesne zadaszenie, co wpłynęło pozytywnie na możliwość organizowania imprez bez względu na pogodę. Powiększono scenę, zamontowano windę dla niepełnosprawnych oraz wymieniono siedziska. Amfiteatr w Białej Podlaskiej może aktualnie pomieścić około 1000 widzów.

Organizowane przez Amfiteatr w Białej Podlaskiej wydarzenia to koncerty, spektakle teatralne oraz projekcje filmów w ramach kina plenerowego. Odbywają się tu co roku imprezy muzyczne przy okazji studenckiego święta Juwenaliów oraz wydarzenia Dni Miasta. Eventy wzbudzają duże zainteresowanie wśród mieszkańców miasta i okolic. Pod sceną zawsze dopisuje duża frekwencja, a bilety na imprezy muzyczne bardzo szybko się wyprzedają.

Amfiteatr w Białej Podlaskiej - wydarzenia

W Amfiteatrze Białej Podlaskiej na wydarzeniach goszczą znani artyści polskiej sceny muzycznej. Na scenie amfiteatru wystąpili m.in. Enej, Krystian Ochman, Mrozu, Cleo, Tede, O.S.T.R oraz Paweł Domagała. Swoje widowisko komediowe zaprezentował również Kabaret Neo-Nówka. Koncerty i eventy odbywające się w amfiteatrze to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Imprezy muzyczne przyciągają publiczność z całej Polski. Na wiele wydarzeń organizowane przez Amfiteatr w Białej Podlaskiej bilety można zamówić za pośrednictwem eBilet.pl.

Niesłabnącym zainteresowaniem osób odwiedzających Amfiteatr cieszą się również spektakle teatralne, kino plenerowe, wyświetlające hity kinowe wszystkich gatunków filmowych czy widowiska kabaretowe. Bilety na eventy dostępne są cały czas w sprzedaży na eBilet.pl. Na odwiedzających Amfiteatr w Białej Podlaskiej czeka wiele różnorodnych i niezapomnianych atrakcje rozrywkowe.

Zdecydowana większość zorganizowanych tu wydarzeń okazało się dużym sukcesem i uzyskało aprobatę publiczności, wzbudzając wśród widzów wiele pozytywnych emocji. Rozrywka, którą oferuje obiekt, to doskonała propozycja dla osób szukających unikatowej odskoczni od codziennych spraw. Warto na bieżąco śledzić aktualności dotyczące wydarzeń kulturowych, aby nie przegapić tych wartych uczestnictwa. Bogata oferta eventów amfiteatru to tylko zachęta dla wszystkich niezdecydowanych. 

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też