Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Akademia Bialska Nauk Stosowanych

Akademia Bialska Nauk Stosowanych

Biała Podlaska, Sidorska 95/97
Akademia Bialska Nauk StosowanychOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Akademia Bialska im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej to, jak sama nazwa wskazuje, uczelnia wyższa, zapewniająca wykształcenie młodzieży na wysokim poziomie jakościowym, a także działająca na rzecz rozwoju miasta i regionu instytucja. Powołana w 2000 roku uczelnia na swoim koncie ma całe mnóstwo wykształconych ludzi i bardzo dobrą opinię na tle innych podobnych placówek w okolicy. To miejsce o niezwykle bogatej i ciekawej historii jest także miejscem wielu spotkań, wydarzeń, a nawet koncertów.

Akademia Bialska – wydarzenia

Zorganizowanych przez Akademię Bialską wydarzeń i koncertów jest naprawdę mnóstwo. Zacząć jednak należy od wszystkich tych imprez i spotkań, które działy się na rzecz innych. W ubiegłym roku wielokrotnie odbywały się zbiórki charytatywne na różne cele. Głównie jednak organizowane były zbiórki na rzecz schroniska AZYL. Schronisko to ma obecnie pod swoją opieką ponad 300 psów i kilka kotów leczonych po wypadkach. Aby nieustannie zapewniać im odpowiednie warunki do życia i zachęcać ludzi do adopcji czworonożnych pupili, bardzo mile widziane są oczywiście wpłaty na rzecz schroniska. I tutaj obficie przychodzi z pomocą Akademia Bialska, która organizowała już dotychczas specjalne wydarzenia i zbiórki na rzecz tego jakże cudownego miejsca.

Poza tym odbywały się tam także zbiórki książek oraz zbiórka dla Fundacji Mam Marzenie. Misją tej fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Te wielkoduszne cele pomagają spełniać wolontariusze, tacy jak uczestnicy zbiórki w Akademii Bialskiej.

Realizowane przez Akademię Bialską wydarzenia obejmują również spektakle teatralne. Ostatnią sztuką, która została tam przedstawiona, była "Alicja w Krainie Czarów". Cały spektakl to po raz kolejny opowiedziana historia o dziewczynce o imieniu Alicja, która przez króliczą dziurę "wpada" do Krainy Czarów. Historia dopełniona została o triki iluzjonistyczne, autorską muzykę, fenomenalne kostiumy i niespotykane rekwizyty.

Akademia Bialska – koncerty i wydarzenia 2023

Aktualne wydarzenia niewątpliwie zacząć należy od zapowiedzianego przez Akademię Bialską koncertu. Już 29 października odbędzie się tam Platynowy Koncert, czyli 55-lecie zespołu Czerwone Gitary. Podczas koncertu wykona zarówno swoje mniej znane kompozycje, jak i największe hity, które publiczność zawsze chętnie śpiewa razem z nimi. Chodzi tutaj oczywiście o takie utwory jak "Historia jednej znajomości", "Biały krzyż", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Kwiaty we włosach" i wiele innych.

Później, już 18 listopada, na kolejne zorganizowane przez Akademię Bialską wydarzenie przybędzie Kabaret Smile wraz ze swoim "NOWYM" programem na 20-lecie. Jak sami artyści obiecują czekają nas niezapomniane emocje, w programie zapewnione są takie atrakcje jak gość specjalny, premierowy skecz kabaretowy i wiele, wiele więcej.

Akademia Bialska – bilety

Odwiedź to klimatyczne i bogate w historię miejsce i przeżyj niezapomniane emocje. Zbieraj przeżycia i zdobywaj piękne wspomnienia, do których warto powracać przez całe życie. Wszystkie bilety na nadchodzące wydarzenia są już w sprzedaży. Oferowane przez Akademię Bialską bilety występują w zróżnicowanych i bardzo atrakcyjnych cenach. Nie pozwól, żeby ominęły Cię te najbliższe wydarzenia oraz te, które jeszcze się tam odbędą. Kup swój bilet już teraz – zarówno stacjonarnie, jak i on-line za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Akademia Bialska?
Akademia Bialska znajduje się przy ulicy Sidorskiej 95/97 w Białej Podlaskiej.
Jakie wydarzenia odbywają się w Akademii Bialskiej?
W Akademii Bialskiej odbywają się wydarzenia takie jak inscenizacje sztuk teatralnych, wykłady, zbiórki, koncerty i wiele innych.
Kiedy została otworzona Akademia Bialska?
Akademia Bialska w Białej Podlaskiej została otworzona w 2000 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też