Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Miejsce Hala MOSiR Nowy Sącz

Hala MOSiR Nowy Sącz

Nowy Sącz, Nadbrzeżna 34
Sprawdź wydarzenia
Hala MOSiR Nowy SączOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu to placówka prowadząca działalność w zakresie kultury fizycznej, realizująca zarówno własne, jak i zlecone przez miasto zadania w zakresie sportu i rekreacji. Instytucja organizuje także różnorodne imprezy o charakterze kulturalnym i społecznym, których celem jest zaspokojenie potrzeb lokalnej społeczności.

MOSiR w Nowym Sączu dysponuje takimi obiektami, jak amfiteatr, baseny i pływalnie, grota solna, hale widowiskowo-sportowe, korty tenisowe, lodowisko, Park Sportów Miejskich, SPA oraz boiska. Na terenie placówki regularnie odbywają się rozmaite eventy –  zarówno imprezy sportowe, jak i koncerty oraz spektakle komediowe. Bilety na wydarzenia dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej.

Hala MOSiR Nowy Sącz – wydarzenia sportowe

Na terenie nowosądeckiego obiektu odbywa się m.in. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ. W ubiegłym roku uczestnicy prezentowali się w trzech blokach programowych: porannym, popołudniowym oraz wieczornym. W konkursie udział wzięli tancerze z klubów zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Warto także dodać, że wydarzenie dedykowane jest chętnym w każdym wieku – ostatnia edycja imprezy podzielona była na blok 11-latków, 12-15-latków, 10-latków, 12-13-latków, 14-15 latków oraz osób powyżej 16 roku życia. Puchar przyznawany był parze o najbardziej zachwycających umiejętnościach.

Jakie jeszcze eventy sportowe organizuje Hala MOSiR Nowy Sącz? Wydarzenia dla całych rodzin cieszą się szczególnym zainteresowaniem mieszkańców miasta. W hali zorganizowano m.in. XVII Turniej Rodzin, podczas którego uczestnicy rywalizowali w konkurencjach o charakterze plastycznym, zręcznościowym oraz tanecznym. Spośród jedenastu rodzin do finału zakwalifikowało się pięć najmocniejszych drużyn.

Co więcej, podczas rodzinnego wydarzenia w konkurencjach udział brała także widownia. Sami goście z kolei mieli okazję podziwiać dodatkowo występy podopiecznych Pałacu Młodzieży – w trakcie show dzieci przedstawiły swoje taneczne, baletowe oraz wokalne talenty.

Hala MOSiR Nowy Sącz – koncerty i wydarzenia

Bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców pobliskich miejscowości cieszyła się tzw. Nowosądecka Familiada Sportowa, która zorganizowana została na terenie Hali MOSiR Nowy Sącz. Koncerty zespołów z Pałacu Młodzieży wprawiły gości w radosny nastrój. Podczas wydarzenia widownia miała okazję podziwiać show akrobatyczne, muzyczne oraz taneczne.

W imprezie wziąć udział mogły zespoły, których skład liczył od 3 do 5 osób. Zgłoszenia do zawodów dokonywali kapitanowie grupy drogą mailową lub osobiście w dniu zawodów. Każda z formacji mierzyła się w takich konkurencjach, jak m.in. bieg kelnera, lotnisko, rzut do celu, celne oko, kręgle piłkarskie, turniej serso, wyścig skokami, piłkarski slalom oraz ping-pong. Każdy z uczestników imprezy został nagrodzony.

Oceną poszczególnych rywalizacji zajmował się doświadczony zespół sędziowski, którzy na bieżąco notowali wyniki osiągane przez walczące drużyny. Po zakończeniu konkurencji wytypowano 10 najlepszych grup, przydzielając im odpowiednią ilość punktów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala MOSiR Nowy Sącz?
Hala MOSiR Nowy Sącz znajduje się na ulicy Nadbrzeżnej 34 w dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali MOSiR Nowy Sącz?
Imprezy sportowe to niejedyne wydarzenia, jakie organizuje Hala MOSiR Nowy Sącz. Bilety na koncerty i eventy muzyczne również cieszą się zainteresowaniem nowosądeczan.
Kiedy została otworzona Hala MOSiR Nowy Sącz?
Budowę Hali MOSiR Nowy Sącz rozpoczęto w 1999 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też