Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce GOKSiR w Przecławiu

GOKSiR w Przecławiu

Przecław, ul. Rekreacyjna 1
GOKSiR w PrzecławiuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, czyli GOKSiR w Przecławiu to nowoczesna instytucja kultury Pomorza Zachodniego. Funkcjonuje od 16.09.2019 roku. To miejsce organizacji wydarzeń kulturalnych, imprez, koncertów, a także obiekt sportowy, dedykowany głównie mieszkańcom gminy Kołbaskowo i najbliższej okolicy. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu znajduje się przy ul. Rekreacyjnej 1.

GOKSiR w Przecławiu - o obiekcie

GOKSiR w Przecławiu składa się z kilku części o różnych funkcjonalnościach. Jedną z nich jest moduł sportowy – z basenem, siłownią, salą fitness, boiskami sportowymi, kortami tenisowymi, ścieżkami biegowo-rowerowymi oraz jacuzzi. To właśnie tu goście mogą zadbać o zdrowie i sylwetkę.

 

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu to miejsce, w którym rozwija się życie towarzyskie i kulturalne. W obiekcie funkcjonuje kino Zachód, restauracja oraz cztery sale szkoleniowo-dydaktyczne, wyposażone w sprzęt multimedialny. Ale to nadal nie wszystko – w GOKSiR mogą odbywać się wydarzenia na żywo – występy kabaretów, spektakle teatralne, koncerty gwiazd, pokazy i wiele innych. Piękna sala koncertowa, zaplecze estradowo-techniczne, garderoby i ogromna scena pozwalają na organizację najlepszych eventów w regionie!

GOKSiR – wydarzenia i koncerty

W ośrodku kulturalno-rozrywkowym odbyło się do tej pory wiele niezapomnianych wydarzeń kulturalnych i imprez. Bilety na koncerty w GOKSiR w Przecławiu cieszyły się ogromną popularnością – nic dziwnego – na scenie wystąpiły gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Odbyły się tu koncerty LemON, Happysad, Agnieszka Chylińska, Acid Drinkers, The Dumplings, John Porter, IRA, Pidżama Porno i wielu innych muzyków.

 

Wielkimi wydarzeniami są zawsze przedstawienia teatralne – widzowie mają możliwość zobaczyć ulubionych aktorów serialowych i filmowych na żywo. Publiczność doskonale bawiła się m.in. na spektaklach Pół na pół, Przychodzi baba do lekarza, Wszystko o mężczyznach, Szalone Nożyczki, Dobry wieczór, to my!

GOKSiR – koncerty 2021/2022

A już niebawem – kolejne spektakle i koncerty w Przecławiu! Na scenie wystąpi zespół Illusion, NIKT, Chicken Legs oraz Ploretaryat – legendy polskiego rocka, Kazik, Fisz Emade Tworzywo, a jesienią 2022 – odbędzie się Mini Festiwal Reggae: pojawią się tu Bas Tajpan, Ras Luta i Habakuk. Nie czekaj na ostatnią chwilę – kup bilet i spotkaj ulubionych artystów na żywo w Przecławiu!

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się GOKSiR?
GOKSiR znajduje się w Przecławiu przy ul. Rekreacyjnej, nieopodal Szczecina, w gminie Kołbaskowo.
Kiedy został wybudowany GOKSiR?
GOKSiR wybudowany został w 2019 roku. To nowoczesny ośrodek sportu, kultury i rekreacji.
GOKSiR wybudowany został w 2019 roku. To nowoczesny ośrodek sportu, kultury i rekreacji.
W GOKSiR odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Na scenie pojawili się znani polscy muzycy i wykonawcy, a wśród nich – Kamil Bednarek, zespół LemON, Happysad, The Dumplings, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Łzy i wiele innych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spektakle teatralne – Szalone Nożyczki, My hrabiny nie płaczemy, Dobry wieczór, to my!

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też