Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Artysta Łona, Webber & The Pimps

Łona, Webber & The Pimps

Łona, Webber & The PimpsOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Łona, Webber & The Pimps to projekt, do którego Łona zaprosił swoich przyjaciół zespół The Pimps. Razem tworzą nową jakość, a ich wspólne koncerty to możliwość zapoznania się z najnowszą twórczością Łony, jak i posłuchania jego kawałków w nowych kompozycjach i aranżacjach. Siłą napędową projektu są młodzi muzycy, w skład którego wchodzą: perkusista Jose Manuel Alban Juarez, gitarzysta Daniel Popiałkiewicz, Michał Kowalski grający na instrumentach klawiszowych i basista Maciej Kałka.

Raper Łona to tak naprawdę Adam Zieliński. Webber to pseudonim producenta muzycznego Andrzeja Mikosza. Łona i Webber poznali się w 1999 roku. 3 lata później nagrali pierwszy wspólny album „Koniec żartów”. Współpraca się udała i wkrótce  wydali kolejne krążki - „Absurd i nonsens” z 2007 roku, „Cztery i pół” z 2011 roku oraz koncertową płytę „Łona, Webber & The Pimps w S-1” zarejestrowany w szczecińskim klubie wraz z muzykami z zespołu The Pimps. Na początku 2016 roku ukazało się kolejne wydawnictwo duetu „Nawiasem mówiąc”. Na przestrzeni lat  Łona dał się wtedy poznać jako niebanalny tekściarz, który ma dryg do inteligentnych zabaw językiem polskim, a Webber jako utalentowany producent.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też