Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Gminny Ośrodek Kultury Gogolin

Gminny Ośrodek Kultury Gogolin

Gogolin, Plac Dworcowy 5
Gminny Ośrodek Kultury GogolinOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Położony w województwie opolskim Gminny Ośrodek Kultury Gogolin to miejsce najważniejszych w regionie wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych. Obiekt każdego dnia oferuje rozwijające zajęcia artystyczne z zakresu plastyki, muzyki, tańca i ruchu. Organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Gogolin wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem i są skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Gminny Ośrodek Kultury Gogolin – wydarzenia kulturalne i spektakle teatralne

Gminny Ośrodek Kultury Gogolin jest odpowiedzialny za większość inicjatyw kulturalnych w mieście, takich jak Festyn Rodzinny. Podczas organizowanego 19 czerwca 2022 roku przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Gogolin wydarzenia przewidziano strefę chillout przeznaczoną do relaksu, animacje dla dzieci, pokazy policji i straży pożarnej, dmuchańce, strefę rekreacyjno-sportową oraz darmowy poczęstunek.

W inicjatywy kulturalne chętnie włączają się również dzieci – jednym z przygotowanych przez najmłodszych gości Gminnego Ośrodku Kultury Gogolin wydarzeniem było magiczne przedstawienie teatralne “Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W lutym 2024 roku na scenie wystąpili utalentowani uczniowie pobliskiej szkoły podstawowej, którzy dzięki pełnej profesjonalizmu i zaangażowania grze aktorskiej przenieśli widownię w bajkowy las Śnieżki i krasnoludków.

W Gminnym Ośrodku Kultury Gogolin spektakle teatralne grały również grupy z dalszych regionów Polski – w styczniu 2024 roku na scenie wystąpił Teatr Żelazny z Katowic. Spektakl na podstawie bajki Jana Brzechwy “Pchła Szachrajka” to pełne śmiechu, emocji i mądrych przesłań przedstawienie, które ukazuje losy psotnej Pchełki. W Gminnym Ośrodku Kultury Gogolin wydarzenie, za które odpowiedzialny był katowicki teatr, oglądało ponad 250 osób z całej gminy.

Gminny Ośrodek Kultury Gogolin – koncerty warte zapamiętania

W Gminnym Ośrodku Kultury Gogolin nie brakuje również wrażeń muzycznych – jednym z nich był koncert “Usta milczą, dusza śpiewa”. W dzień poprzedzający Walentynki, 13 lutego 2024 roku mający miejsce na scenie Gminnego Ośrodka Kultury Gogolin koncert był podróżą przez największe arcydzieła z polskich i zagranicznych oper, operetek oraz musicali.

W Gminnym Ośrodku Kultury Gogolin koncert odbył się również z okazji Tłustego Czwartku 2024. Tego dnia uczestnicy mogli nie tylko bawić się do muzyki śląskiego zespołu biesiadnego Happy Jędrowski Show, ale również wziąć udział w różnych konkursach oraz wypełniać brzuchy pączkami i innymi słodkimi przekąskami.

Gminny Ośrodek Kultury Gogolin – wydarzenia, na które warto czekać

Co w najbliższym czasie czeka na gości Gminnego Ośrodka Kultury Gogolin? Wydarzenia, których nie możesz przegapić, to między innymi zaplanowany na 17 marca 2024 roku Jarmark Wielkanocny. Będzie to doskonała okazja, aby poczuć atmosferę zbliżających się świąt, zobaczyć ręcznie wykonane ozdoby i spróbować tradycyjnych potraw śląskich. Organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Gogolin wydarzenie będzie połączone również z XXIV Wojewódzką Wystawą Stołów Wielkanocnych, koncertem, występami artystycznymi, konkursami i wieloma innymi atrakcjami.

Gminny Ośrodek Kultury Gogolin – bilety na wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury Gogolin od lat jest miejscem spotkań miłośników kultury i osób poszukujących rozrywki na wysokim poziomie. To w tym miejscu weźmiesz udział w festiwalach, koncertach, zajęciach artystycznych i tym podobnych wydarzeniach. Nie zastanawiaj się długo i sprawdź, co czeka Cię w Gminnym Ośrodku Kultury Gogolin – bilety zarezerwujesz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Gminny Ośrodek Kultury Gogolin?
Zlokalizowany około 25 km na południe od Opola, Gminny Ośrodek Kultury Gogolin znajduje się przy Placu Dworcowym 5, 47-320 Gogolin.
Jakie wydarzenia odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury Gogolin?
Wśród organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury Gogolin wydarzeń warto wyróżnić festyny, festiwale, koncerty, spektakle teatralne i tym podobne inicjatywy kulturalne.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też