Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Galeria Art

Galeria Art

Warszawa, Krakowskie Przedmieście 83
Galeria ArtOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Galeria Art to miejsce prowadzone przez Wojciecha Tuleya, który jest historykiem sztuki, marszand, manager, zdobywającym nagrody za zasługi dla kultury.

 

Przez wiele lat kierował galerią Związku Polskich Artystów Plastyków. Współprowadzącym galerii Art jest Bogusław Deptuła, znany krytyk sztuki, kurator wystaw, wykładowca w warszawskiej ASP, były redaktor naczelny miesięcznika „Art & Bussines”. Od strony literackiej miejsce wspierane jest przez Małgorzatę Czyńską – pisarkę i historyczkę sztuki, redaktorka strony internetowej i wydawnictw Galerii Art.

Galeria Art w Warszawie 

Idea Galerii Art pozostaje bez zmian - w sztuce nowoczesność i tradycja, jakość i eksperyment. prezentowane są tu prace znanych i uznanych artystów oraz debiutantów, którzy często są jeszcze studentami.  W sali Galerii Art prowadzonej przez Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków przy ul. Krakowskie Przedmieście 83 w Warszawie odbywają się również Koncerty Chopinowskie, które pozwalają na spędzenie czasu w otoczeniu twórczości Fryderyka Chopina.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn