Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Dobre Miejsce

Dobre Miejsce

Warszawa, Dewajtis 3
Dobre MiejsceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dobre Miejsce to inna nazwa, którą określany jest dom Warszawskiego Metropolitalnego Seminarium Duchownego. Został on powołany do prowadzenia różnego rodzaju rekolekcji, szkoleń, konferencji, działalności dydaktycznej i kulturalnej. Kieruje się zasadami katolickiej nauki społecznej, wspiera i promuje działania nastawione na przekazywanie wartości oraz korzystny rozwój.

Obiekt zlokalizowany jest na terenie rezerwatu przyrody, co sprawia, że Dobre Miejsce przyciąga do siebie także w celach wypoczynkowych. Jest to miejsce przeznaczone przede wszystkim dla osób, które cenią sobie spokój i dobrą atmosferę. To idealna opcja do wyboru nie tylko dla osób indywidualnych, ale także grup, które poza zorganizowanym wyjazdem chciałyby też odpocząć. Dom położony jest na terenie Lasu Bielańskiego w bardzo bliskim sąsiedztwie Wisły i dlatego często określany jest cichą enklawą Warszawy. Poza tym, Dobre Miejsce jest idealnym punktem wypadowym dla wszystkich zainteresowanych połączeniem odpoczynku ze zwiedzaniem stolicy.

Organizowane w Dobrym Miejscu są zarówno koncerty jak i inne wydarzenia. Jest to możliwe dzięki temu, że obiekt wyposażony jest w aż 9 sali konferencyjnych, salę restauracyjną, gimnastyczną, telewizyjną, teatralno-konferencyjną, kompleks boisk sportowych, patia, kaplicę i oratorium.

Dobre Miejsce – koncerty i wydarzenia

Odbywające się na terenie Dobrego Miejsca wydarzenia to konferencje i szkolenia, spotkania firmowe, wesela, uroczyste posiłki, przedstawienia teatralne, wystawy, pokazy filmowe, koncerty, spotkania religijne i rekolekcyjne, dni skupienia, kursy, seminaria duchowe i inne inicjatywy.

Jednym z ciekawszych wydarzeń, które odbyły się już w Dobrym Miejscu, był XII Festiwal Chrześcijańskie Granie. Koncert ten to nic innego jak najlepsze debiuty muzyki chrześcijańskiej. To coroczne wydarzenie przyciąga niezwykle dużą publikę ze względu na różnorodne nurty muzyczne: od rocka, gospel, popu po jazz. Wydarzenie jest jednocześnie konkursem, w którym to zobaczyliśmy 5 najlepszych wykonawców, którzy zmierzyli się o miano debiutu 2023.

Chrześcijańskie Granie to jeden z największych i najbardziej zróżnicowanych festiwali promujących młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Z roku na rok przyciąga on coraz większą publiczność. A wszystko to za sprawą rodzinnej atmosfery, zaangażowania i wysokiego poziomu.

Dobre Miejsce – bilety

Oferowane przez Dobre Miejsce bilety występują w bardzo zróżnicowanych cenach. Wejściówki zaczynają się od niezwykle niskich cen, w harmonogramie placówki nie brakuje również wydarzeń ze wstępem wolnym. Bilety na odbywające się w Dobrym Miejscu wydarzenia możliwe są do kupienia stacjonarnie lub online przy pomocy serwisu internetowego eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Dobre Miejsce?
Dobre Miejsce znajduje się przy ulicy Dewajtis 3 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Dobrym Miejscu?
W Dobrym Miejscu odbywają się między innymi wystawy, koncerty, spektakle teatralne, festiwale, pokazy filmowe i wiele innych.
Kiedy zostało otwarte Dobre Miejsce?
Dobre Miejsce zostało otworzone w 2006 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też