Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Great Escape Room

Great Escape Room

Warszawa, Skuterowa 1
Great Escape RoomOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Escape room to forma rozrywki podbijająca świat. Grupa zamknięta w pokoju zagadek o określonej tematyce, musi się z niego wydostać w określonym czasie. Wewnątrz escape room są dostępne wszystkie wskazówki, podpowiedzi, a także łamigłówki pozwalające się uwolnić. Rozrywka escape game inspirację zaczerpnęła z gier komputerowych escape the room. Pierwszy rzeczywisty escape room powstał w 2006 w San Francisco na bazie twórczości Agathy Christie. W roku 2010 escape game zaczęły podbijać świat, rozprzestrzeniając się po USA, Azji, Australii i Europie. Pierwsze escape room na naszym kontynencie powstały w Szwajcarii i na Węgrzech. Początki pokojów zagadek w Warszawie to rok 2014. W tym roku wystartowały także prace w Great Escape Room Warszawa, a pierwszy pokój Escape Room Spaceship zaczął działać w czerwcu 2015. 

Great Escape Room zlokalizowany jest w północnej części Warszawy na Białołęce. Łowcy przygód escape game mają do dyspozycji dwa pokoje, a wkrótce trzy pokoje escape room, które od momentu rozpoczęcia działalności podbijają rankingi Escape Room Warszawa.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn