Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Cinema City Korona

Cinema City Korona

Wrocław, Bolesława Krzywoustego 126C
Cinema City KoronaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Cinama City Korona Wrocław to jedno z najnowocześniejszych kin w Polsce. Zlokalizowany w galerii Korona multipleks, posiada dziewięć klimatyzowanych sal kinowych i konferencyjnych, w których odbywają się seanse, imprezy vipowskie i wydarzenia kulturalno-artystyczne. Do dyspozycji gości są dwa tysiące miejsc siedzących z wygodnymi fotelami i klimatyzacją.

Każda z kinowo-widowiskowych sal została wyposażona w najnowocześniejszy system dźwiękowy i profesjonalne projektowy, dzięki czemu przestrzeń świetnie sprawdza się również podczas imprez muzycznych czy spotkań artystycznych. Sale kinowe wykorzystywane są także jako powierzchnia ekspozycyjna oraz konferencyjno-szkoleniowa. W Cinema City Korona nie brakuje także eventów rozrywkowych dla dzieci i dorosłych. Kinowe sale można także wynająć na potrzeby imprezy zamkniętej, bankietu lub eventu firmowego.

Cinema City Korona znajduje się na terenie centrum handlowego o tej samej nazwie. W galerii oprócz kina znajdują się bary, salony rozrywki, butiki oraz hipermarket. Szeroka oferta sprawia, że Cinema City Korona jest ważnym punktem na rozrywkowej mapie Poznania. Odbyły się tu m.in. takie eventy jak Gamming Battle, Kobieca sobota z warsztatami i upominkami, hallowenowa impreza dla dzieci Hokus Pokus w Koronie oraz Bajkowy Dzień w Koronie dla najmłodszych.

Cinema City Korona – wydarzenia i koncerty

Jakie wydarzenia odbywają się w Cinema City Korona? Są to m.in. koncerty, festiwale filmowe, prelekcje i seanse tematyczne. Z pokazów specjalnych odbył się tu m.in. seans filmu dokumentalnego Ostatni ludzie Czarnobyla 3, pokazujących życie samosiołów, czyli ostatnich ludzi, którzy współcześnie zamieszkują Strefę Zamkniętą, utworzona po katastrofie elektrowni atomowej w 1986 roku. Mimo niemal trzech dekad spędzonych poza nowoczesną cywilizacją ukazują obraz człowieczeństwa, o którym współcześnie zapominamy. Film został zrealizowany przez grupę XBestCinema podczas akcji humanitarnej, organizowanej przez grupę Napromieniowani.pl.

W Cinema City Korona odbywają się także imprezy okolicznościowe jak Mikołajki czy Walentynki. Z okazji święta zakochanych odbyła się tu m.in. impreza Romantyczne Walentynki All Inclusive, w ramach których goście kina mogli obejrzeć wyjątkowy repertuar, skorzystać z przekąsek barowych bez ograniczeń oraz zjeść ciepły posiłek ze stacji live cooking. Wszystko w cenie biletu!

Cinema City Korona – bilety na wydarzenia

Bilety na wydarzenia i koncerty w Cinema City Korona można nabyć online za pośrednictwem strony eBilet.pl. Znajdziesz tu również harmonogram nadchodzących imprez i eventów artystycznych, w których warto wziąć udział.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Cinema City Korona?
Kompleks Cinema City Korona znajduje na terenie Centrum handlowego Korona przy ulicy Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu. Dogodny dojazd do kina zapewnia częsta komunikacja miejska oraz kilkupoziomowy parking podziemny, na którym można wygodnie zostawić samochód.
Jakie wydarzenia odbywają się w Cinema City Korona?
W Cinema City Korona odbywają się seanse filmowe, uroczyste premiery oraz imprezy tematyczne. W ramach wydarzeń specjalnych odbył się tu m.in. seans Ostatni ludzie Czarnobyla 3. Kino było także gospodarzem imprezy Romantyczne Walentynki All Inclusive.
Kiedy zostało otworzone Cinema City Korona?
Centrum handlowe Korona, na terenie którego znajduje się kino, zostało otworzone w 1999 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też