Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Amfiteatr Park Nadmorski w Ustroniu Morskim

Amfiteatr Park Nadmorski w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
Amfiteatr Park Nadmorski w Ustroniu MorskimOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr jest położony w parku nadmorskim w Ustroniu Morskim przy ul. Bolesława Chrobrego. W Amfiteatrze możliwa jest organizacja imprez kulturalnych, spektakli teatralnych, animacji dla dzieci, koncertów czy wieczorów kabaretowych.

Amfiteatr Park Nadmorski (Ustronie Morskie)

Ustronie Morskie to jedna z najbardziej urokliwych miejscowości turystycznych nad Bałtykiem. Co roku przybywają tu w okresie wakacyjnym rodziny z dziećmi, aby spędzić urlop w niezapomnianym miejscu. Turyści z radością korzystają z bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej, którą oferuje im Ustronie Morskie.

Amfiteatr Park Nadmorski (Ustronie Morskie) – o obiekcie

Amfiteatr Park Nadmorski w Ustroniu Morskim to obiekt, w którym wieczorami odbywają się niezapomniane imprezy – występy kabaretowe, koncerty i spektakle teatralne. Znajduje się przy ulicy Bolesława Chrobrego 77A.

Amfiteatr Park Nadmorski w Ustroniu Morskim – koncerty

Wydarzenia w Amfiteatrze Park Nadmorski w Ustroniu Morskim przyciągają publiczność w każdym wieku. To rozrywka dla każdego oraz wspaniałe urozmaicenie urlopu nad polskim morzem. Wieczorne atrakcje zachwycają widzów, a bilety na imprezy sprzedają się błyskawicznie. Co odbyło się do tej pory w Amfiteatrze Park Nadmorski? Koncerty gwiazd estrady, takich jak Cleo, Boys i Szpilki, Roksany Węgiel, Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, Pięknych i Młodych, Weekend, Baciary i wiele innych.

Jednym z ciekawszych wydarzeń był Koncert Trzech Tenorów, czyli Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego i Mariusza Adama Ruty. Artyści odtworzyli najpiękniejsze partie operowe, operetkowe i pieśni neapolitańskie najwybitniejszych tenorów Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i José Carreras.

Amfiteatr Park Nadmorski w Ustroniu Morskim – spektakle

Ale to oczywiście nie wszystko! Jakie wydarzenia miały miejsce w Amfiteatrze Park Nadmorski? Dużą popularnością cieszą się również występy kabaretowe, które bawią publikę do łez. Na scenie pojawili się m.in. Andrzej Grabowski, Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Smile, Nowaki czy K2.

Z czego słynie Amfiteatr w Parku Nadmorskim (Ustronie Morskie)? Spektakle to kolejny typ wydarzeń, który gromadzi widzów przed sceną. W repertuarze obiektu znalazło się m.in. widowisko muzyczko-taneczne z największymi przebojami muzyki latynoskiej Fiesta Latina. Rytmy samby przeniosły publiczność na gorącą Kubę, do Meksyku, Brazylii i Hiszpanii. Widzowie mieli okazję podziwiać taniec w wykonaniu tancerek z Teatru Variete Muza oraz usłyszeć hity Conga, Macarena, Quantanamera, Copacabana, Balada i wiele innych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Park Nadmorski?
Amfiteatr Park Nadmorski znajduje się w Ustroniu Morskim przy ul. Bolesława Chrobrego 77A. Należy do Urzędu Gminy Ustronie Morskie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Parku Nadmorskim?
W Amfiteatrze w Parku Nadmorskim odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Zorganizowano tu koncerty znanych polskich gwiazd estrady, m.in. Zenona Martyniuka, Łobuzów & Miłego Pana, zespołu Pączki w Tłuszczu z udziałem Tomasza Karolaka, Cleo, Boys i Szpilki i wiele innych. Wśród wydarzeń znalazły się również występy kabaretowe, a także pokazy muzyczko-taneczne i Magic Show w wykonaniu Gwiazd Iluzji.
Kiedy został utworzony Amfiteatr Park Nadmorski?
Amfiteatr Park Nadmorski został utworzony pod koniec XX wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też