Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Hotel Lambert

Hotel Lambert

Ustronie Morskie, Kościuszki 14
Sprawdź wydarzenia
Hotel LambertOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Lambert to 4-gwiazdkowy hotel w popularnej miejscowości wypoczynkowej Ustronie Morskie. W nowoczesnym budynku znajdują pokoje i apartamenty z widokiem na morze, strefa SPA oraz przestrzeń konferencyjna, która wykorzystywana jest także jako miejsce eventów artystycznych. Obiekt dysponuje 120 pokojami, przestronną salą restauracyjną, lobby oraz 3 salami konferencyjnymi mieszczącymi 130, 30 i 150 osób w układzie kinowym lub balowym.

Nowoczesna przestrzeń jest chętnie wybierana jako miejsce eventów firmowych, imprez integracyjnych oraz wydarzeń o charakterze kulturalnym, na co dowodem są organizowane tutaj liczne koncerty, wydarzenia i występy kabaretowe. Bilety na imprezy w hotelu Lambert oraz ich harmonogram dostępne są online, m.in. za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Hotel Lambert – wydarzenia, kabarety i stand-upy

Wśród bogatej oferty wydarzeń organizowanych w Hotelu Lambert, prym wiodą tutaj występy kabaretowe i stand-upy. Cykliczną imprezą hotelowej sceny jest m.in. Stand-up Polska, w ramach której Piotrek Szumowski, Antoni Syrek Dąbrowski, Bartosz Zalewski i inni komicy prezentują widowni program artystyczny, przedstawiając najlepsze występy z ostatniego półrocza. Każdy stand-up w ramach trasy tworzony jest przez pięciu najbardziej znanych i kontrowersyjnych polskich komików. Artyści gwarantują gościom dużą dawkę śmiechu.

Widowiska kabaretowe odbywają się najczęściej w salach konferencyjnych hotelu. Organizacji eventów sprzyja bowiem kinowy układ foteli oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sali. Po pełnym śmiechu wieczorze goście mogą skorzystać z oferty restauracji, hotelowego lobby lub dyskoteki.

Jak wyglądają imprezy taneczne organizowane przez hotel? Wieczory taneczne bogate są w rytmy przebojów, które serwują najlepsi polscy DJ-e. Imprezowej atmosferze sprzyja lokalizacja hotelu, który położony jest zaledwie 15 metrów od plaży.

Hotel Lambert - bilety na koncerty i wydarzenia

Sala klubowa, restauracja, przestrzenie konferencyjne i lobby sprawiają, że hotel Lambert stanowi atrakcyjne miejsce do organizacji dużych eventów artystycznych, wystąpień kabaretowych, imprez integracyjnych oraz spotkań okolicznościowych.

Hotelowa scena jest miejscem otwartym na różne rodzaje sztuki i gatunki muzyczne. Szczególną popularnością cieszą się eventy organizowane latem, kiedy w Ustroniu Morskim trwa pełnia sezonu wakacyjnego.

Hotel organizuje wówczas wieczorki taneczne przy muzyce live oraz imprezy taneczne w Beach Barze na dachu budynku. To doskonały sposób na odpoczynek w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Warto także dodać, że bilety na koncerty w Hotelu Lambert są dostępne w wygodnej sprzedaży online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hotel Lambert?
Hotel Lambert położony jest przy samej plaży w Ustroniu Morskim pomiędzy Koszalinem a Kołobrzegiem. Jako jeden z nielicznych w Polsce obiektów noclegowych tego rodzaju, hotel wyposażony jest taras widokowy, który wychodzi bezpośrednio nad brzeg morza. Budynek położony jest przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hotel Lambert w Ustroniu Morskim?
Cykliczną imprezą organizowaną na hotelowej scenie jest m.in. Stand-up Polska, w ramach której najlepsi i najpopularniejsi komicy prezentują gościom dwie godziny najlepszych widowisk kabaretowych z ostatniego półrocza.
Kiedy został otworzony Hotel Lambert w Ustroniu Morskim?
Hotel Lambert rozpoczął swoją działalność w 2013 roku. To jeden z niewielu obiektów noclegowych w Polsce, w ofercie którego dostępne są pokoje z widokiem na plażę. Hotel stanowi ważne miejsce na turystycznej mapie Ustronia Morskiego oraz pobliskich miejscowości.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też