emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Miejsce Amfiteatr Dźwirzyno

Amfiteatr Dźwirzyno

Dźwirzyno, Hanki Sawickiej
Amfiteatr DźwirzynoOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Dźwirzyno to obiekt rozrywkowo-kulturalny w miejscowości położonej nieopodal Kołobrzegu – w Dźwirzynie. Znajduje się on przy Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji przy ulicy Sawickiej, jednak wejście zlokalizowane jest przy ul. Jachtowej. Wydarzeniami, które odbywają się w Amfiteatrze Dźwirzyno w ciągu roku są eventy gminne i sołeckie: dożynki, majówka.

Amfiteatr w Dźwirzynie – wydarzenia organizowane w obiekcie

Obiekt ożywa głównie w okresie letnim, kiedy nad morze przybywają liczni turyści. Miejscowość organizuje wówczas rozrywki różnego typu, zarówno dla mieszkańców, jak i dla gości. Wczasowicze mają możliwość wzięcia udziału w przedstawieniach kabaretowych, występach artystów-magików czy koncertach polskich gwiazd. Obiekt może pomieścić do 400 widzów.

 

Imprezy organizowane latem w obiekcie to najczęściej koncerty i spektakle, które przyciągają publiczność, spragnioną wrażeń i rozrywki w nadmorskim kurorcie. Największą popularnością cieszą się występy kabaretów, które bawią widzów do łez. Wystąpili tu m.in. Kabaret Nowaki, K2, Igor Kwiatkowski, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Skeczów Męczących oraz Paranienormalni. Pojawili się tu również Marcin Daniec oraz Andrzej Grabowski. Jak zarezerwować miejsce na wydarzenie w Amfiteatrze Dźwirzyno? Bilety zapewniają miejsca siedzące dla każdego chętnego!

 

W Amfiteatrze Dźwirzyno nie może zabraknąć muzyki! Koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch przyciągnął miłośników największych włoskich hitów, z kolei Tribute to ABBA zgromadził fanów szwedzkiego zespołu, znanego m.in. z piosenek Waterloo, Dancing Queen, Mamma Mia, Take a Chance On Me i wielu innych. Amfiteatr Dźwirzyno odwiedził również zespół Łobuzy, którego kawałek Ona czuje we mnie piniądz podbił serca amatorów disco-polo.

Często zadawane pytania dotyczące Amfiteatru Dźwirzyno

Gdzie znajduje się Amfiteatr Dźwirzyno?

Amfiteatr Dźwirzyno to obiekt kulturalno-rozrywkowy w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno, położonej niedaleko Kołobrzegu. Znajduje się przy Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji, na ulicy Sawickiej. Główne wejście zlokalizowane jest przy ul. Jachtowej.

 

Co odbywa się w Amfiteatrze w Dźwirzynie poza sezonem?

W Amfiteatrze w Dźwirzyno odbywają się w ciągu roku eventy gminne i sołeckie: dożynki, majówka. Obiekt ożywa w sezonie letnim, kiedy do miejscowości przybywają turyści. To właśnie wtedy Amfiteatr gości największe gwiazdy polskiej estrady.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Dźwirzyno?

W Amfiteatrze Dźwirzyno odbywają się wydarzenia sołeckie i gminne. Latem natomiast organizowane są tu różne imprezy biletowane – występy artystów, komików oraz koncerty. Dźwirzyno odwiedzili Andrzej Grabowski, Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Paranienormalni, Cleo i wielu innych.

 

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też