Woodkid

Woodkid

Woodkid, a dokładnie Yoann Lemoine to urodzony w 1983 roku w Tassin-la-Demi-Lune francuski reżyser, jak również autor tekstów i wokalista, który zyskał popularność na całym świecie.  

Woodkid i początek kariery

Woodkid popularność zyskał jako reżyser takich teledysków jak Wastin’ Time The Shoes, Born To Die i Blue Jeans Lany Del Rey czy Take Care Drake'a oraz Rihanny. Pracował też razem z Yelle, Nolwenn Leroy, Moby, Mystery Jets i Katy Perry.

 

Woodkid oprócz rozwijania się jako muzyk równolegle zajmuje się reżyserią teledysków. Artysta jest jednym z najbardziej popularnych muzyków na świecie. Jego twórczość zachwyca wrażliwością, niezwykłą barwą głosu oraz pięknymi teledyskami, które są nieodzowną częścią jego muzyki.

Iron i Run Boy Run Woodkid'a

Pierwsza EP-ka Woodkida Iron pojawiła się 28 marca 2011 roku. W teledysku do tytułowego utworu wystąpiła angielska modelka Agyness Deyn. Piosenka pojawiła się też w trailerze gry Ubisoftu Assassin's Creed: Revelations, sprawiło to, że utwór stał się bardzo popularny. Inspirując się tekstem tytułowej piosenki, francuska marka  Dior nazwała swoją kolekcję na jesień-zimę 2013 A Soldier On My Own. Utwór Woodkida został został też wykorzystany jako muzyka podczas pokazu kolekcji ubrań Diora.

Woodkid w Polsce

Polscy fani artysty będą mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć go na żywo. W 2021 roku Woodkid wystąpi w Klubie Stodoła. Koncert w Warszawie 2021 będzie wydarzeniem, które pozwoli na przypomnienie sobie twórczości artysty i przeżyć wyjątkowy czas. Koncert Woodkid 2021, będzie również atrakcyjny wizualnie, a sam muzyk przekaże swoim fanom wiele pozytywnych emocji.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Henry Laurisch, CC-BY-SA 3.0

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Woodkid
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/