Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Total Hip Replacement & Anyankofo

Total Hip Replacement & Anyankofo

Total Hip Replacement & AnyankofoOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Niesamowita mieszanka reggae, highlife, afrobeatu, dubu i popu w wykonaniu niezwykłego międzykontynentalnego kolektywu.

Total Hip Replacement to groove’owy kolektyw znany z energetycznych i niepowtarzalnych koncertów na żywo. Zespół radośnie porusza się w przestrzeni od reggae przez soulowe linie melodyczne, przeplatające się z wiadomościami mówiącymi o niepokojącym kierunku, w którym podąża świat. Ciężkie rytmy, gorące instrumenty dęte i intensywne syntezatory spotykają się w muzycznym krajobrazie, który jest mroczny i tęskny, ale pełen nadziei.

Od początku THR bardzo interesowało się kontaktami z artystami z innych części świata i stworzyło przestrzeń do przenikania się wpływów.

Takie podejście zaprowadziło zespół w eksperymentalną podróż, koncertując i współpracując w krajach od Ghany po Grenlandię, jednocześnie budując silną rzeszę fanów w Europie dzięki wysoko cenionym występom na festiwalach i wydanym albumom. Najbardziej ambitny z tych projektów ujrzał światło dzienne w 2021 roku, kiedy zespół nagrał w Ghanie swój trzeci album "Anyankofo". W ten sposób narodziła się supergrupa ze znanymi muzykami i artystami z Ghany z zespołów Pata Thomasa i Ebo Taylora, wnosząca paliwo highlife do maszyny reggae. Anyankofo ucieleśnia rdzeń ideałów zespołu, wznosząc się na nowe wyżyny tego, co to znaczy współpracować z muzykami z różnych środowisk. Występują na żywo jako 9-osobowa energetyczna grupa, oferując zwartą sekcję dętą i zaraźliwe wibracje.

Rok 2022 był wyjątkowym rokiem dla zespołu - ukazał się album "Anyankofo" i zagrali długą trasę po Ghanie, Grenlandii, Niemczech, Szwecji, Danii, Francji i Niemczech. THR ponownie (po zdobyciu nagrody w 2021 roku) jest nominowany do Danish Music Award za "live-act of the year" w kategorii muzyki korzennej.

W marcu pojechali w trasę koncertową po Brazylii z brazylijską wokalistką Laylah Arruda i planują wydanie singli wprowadzających do swojego tygla brazylijskie reggae

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też