Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Joker Out

Joker Out

Joker OutOpisWydarzeniaJoker Out - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Wywiad z Joker Out

Joker Out to znany i lubiany słoweński zespół muzyczny, który największą popularność zyskał za sprawą występu w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Słuchacze momentalnie zakochali się w ich muzyce, a grupa Joker Out stała się sławna w wielu zakątkach Polski oraz całej Europy. W składzie zespołu znajdują się Kris Guštin, Jan Peteh, Nace Jordan, Bojan Cvjetićanin oraz Jure Maček. Muzycy wyróżniają się umiejętnością nawiązywania doskonałego kontaktu z publicznością, żywiołowością, charyzmą oraz profesjonalizmem. Właśnie to sprawia, że szybko stali się rozpoznawalni i wcale nie zanosi się na to, aby ich kariera w najbliższej przyszłości miała przystopować.

Joker Out - krótka historia, początki

Słoweńska grupa muzyczna miała swoje początki już w 2016 roku. Warto odnotować, że zespół specjalizuje się w dwóch podstawowych gatunkach muzycznych, a konkretniej pop rock oraz rock. Początkowe lata ich twórczości nie były łatwe, ponieważ ciężko było im się przebić na słoweńskim i europejskim rynku muzycznym. Większe sukcesy zaczęły przychodzić dopiero w okolicach 2021 roku. Wtedy też na rynku ukazał się debiutancki album grupy Joker Out o nazwie "Umazane misli". Ta płyta spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony publiczności i szybko okazała się sporym hitem. Dzięki niej rozpoznawalność zespołu znacznie wzrosła, a artyści nie mogli narzekać na brak popularności. 

Joker Out - dotychczasowy dorobek muzyczny

W tym miejscu warto przejść do dotychczasowego dorobku muzycznego słoweńskiego zespołu Joker Out, a jest o czym opowiadać. Poza wspomnianym wyżej albumem ukazał się jeszcze jeden - "Demoni'. Ta płyta również spodobała się licznym odbiorcom, m.in. na terenie Polski. Jeśli chodzi o najpopularniejsze i najbardziej rozpowszechnione utwory zespołu Joker Out można wspomnieć przede wszystkim o takich kawałkach, jak:

  • "Omamljeno Telo",
  • "Umazane misli",
  • "A sem ti povedal",
  • "Gola",
  • "Vem da greš",
  • "Katrina",
  • "New Wave",
  • "Carpe Diem".

Każdy fan muzyki pop rock oraz rock w repertuarze grupy Joker Out bez problemów znajdzie coś dla siebie. Jak już zostało wspomniane, zespół pojawił się na scenie 67. Konkursu Piosenki Eurowizji i awansował do finału, gdzie zajął 21 miejsce.

Joker Out - powiązani artyści i współpraca

Zespół Joker Out nie ma może tak wielkiego doświadczenia muzycznego, jak wiele innych europejskich grup, ale artyści spędzili już na scenie wiele długich lat. W tym czasie współpracowali i występowali na jednej scenie z różnymi gwiazdami, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują: Elvis Costello, Alessandra, Alika, Andrew Lambrou, Blanka, Brunette, Blanca Paloma, Albina, Gustaph, Let 3, La Zarra, Lord of the Lost, Loreen, Mae Muller, Luke Black, Marco Mengoni, Mimicat, Monika Linkyte, Noa Kirel, Pasha Parfeni, Teya i Salena, Tvorchi, Remo Forrer, Vesna, Voyager, Iru, Piqued Jacks, Wiktor Wernikos, Ilja, Reiley czy też Theodor Andrei. 

Źródło zdjęcia: PAP/PA

Wydarzenia

Joker Out - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Joker Out?

Miejscowości, w których Joker Out wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Kto wchodzi w skład zespołu muzycznego Joker Out i skąd wywodzi się grupa?
Grupa Joker Out pochodzi ze Słowenii, a w jej składzie znaleźli się tacy artyści, jak: Kris Guštin, Jan Peteh, Nace Jordan, Bojan Cvjetićanin oraz Jure Maček. Zespół został założony w 2016 roku.
W jakiej muzyce specjalizuje się zespół Joker Out?
Joker Out specjalizuje się w muzyce pop rock oraz rock.
Jakie są najpopularniejsze utwory zespołu muzycznego Joker Out?
Najbardziej znane utwory zespołu Joker Out to: "Omamljeno Telo", "Umazane misli", "A sem ti povedal", "Gola", "Vem da greš", "Katrina", "New Wave" oraz "Carpe Diem".
Jakie albumy muzyczne ma na swoim koncie grupa Joker Out?
Grupa Joker Out ma na swoim koncie dwa albumy muzyczne: "Umazane misli" (2021) oraz "Demoni" (2022).

Fani lubią też

Zobacz też