Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Artysta Paulina Grochowska

Paulina Grochowska

Paulina GrochowskaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Paulina Grochowska jest absolwentką Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego. Kształciła się również w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Szerszej publiczności dała się poznać w 5 edycji programu The Voice of Poland, gdzie niesamowicie wykonała utwór "Turn of The Light". Niewiele osób wie, że ta utalentowana artystka jest aktorką dubbingową i musicalową. Podkłada swój głos w produkcjach Netflixa czy TVP ABC. Działa również na innych polach, sprawdzając się jako trenerka wokalna, aktorka, a nawet prowadząca Galę MMA Armia Fight Night. 

Jaka prywatnie jest Paulina Grochowska?

Na to, że Paulina sprawdza się na wielu płaszczyznach ma wpływ przede wszystkim jej osobowość. Jest osobą charakterną, wielozadaniową i posiada niesamowite poczuciem humoru. To co można o niej powiedzieć to również fakt, że ma dystans do siebie i nieustannie podąża za głosem serca. Skacze ze spadochronem, jeździ na rowerze i kocha sport. Oprócz tego nieustannie podróżuje. Pozytywna energia w życiu prywatnym bardzo szybko zaczęła przekładać się na życie zawodowe. Paulina Grochowska jest wszechstronnie utalentowana. Na pierwszym miejscu zawsze stawia śpiew, jednak potrafi również niesamowicie tańczyć i grać. Najbliższe jej sercu od samego początku są dwa kierunki muzyczne. Jest to jazz i muzyka estradowa. 

Osiągnięcia utalentowanej wokalistki

To co robi wrażenie, to osiągnięcia Pauliny, a tych jest naprawdę sporo. Jest m.in półfinalistką prestiżowego Międzynarodowego Konkursu Piosenki "International Songwriting Competition 2020" oraz laureatką I miejsca Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Początki nie były jednak łatwe. Paulina jako siedmiolatka, nie chciała chodzić do szkoły muzycznej. Przekonać ją do tego mieli jej rodzice, którzy zapisali tam córkę. Na warsztaty i dodatkowe lekcje śpiewu zaczęła uczęszczać w 5 klasie podstawówki.

Jednym z największych osiągnięć zawodowych Pauliny jest występ na targach Milan Expo które odbyły się w 2020 roku. Przez cały tydzień artystka koncertowała na scenie Mediolanu jako reprezentantka Polski regionu Pomorza. Zakwalifikowała się również do półfinału piosenki International Songwriting Competition. Warto dodać, że było ponad 26 tysięcy zgłoszeń. Nie ma się co oszukiwać, te liczby robią piorunujące wrażenie. Jak w tym wszystkim odnajduje się Paulina? Przede wszystkim nadal pozostaje sobą. W mediach społecznościowych relacjonuje nie tylko swoje zawodowe, ale również i prywatne życie. Ludzie cenią jej styl, skromność i magnetyczny urok. 

Projekty w których obecnie bierze udział

Artystkę obecnie zajmują nagrania musicalowe w Studio Accantus na Youtube.com - co drugą środę można posłuchać tam utworów wykonywanych przez Paulinę. Jej piękny głos możecie podziwiać również oglądając platformę Netflix, artystka podkłada głos do bajek. W produkcji CoComelon udziala głosu przedszkolance Ms Appleberry. Możecie ją również usłyszeć w bajce Enchantimals, gdzie wykonuje czołówkę i większość utworów. Świetnie sprawdza się dubbingując postaci z bajek Mały Madagaskar, Barbie i LEGO. 

Paulina przygotowuje się również do projektu "Disney Księżniczki" podczas którego razem z innymi czterema wokalistkami będą wykonywały piosenki ze znanych bajek dla dzieci. Występy zapowiadają się imponująco. Disney wydał specjalną licencję, szyte są specjalne suknie, a nad całością czuwa znakomity kierownik muzyczny. 

Jak po tylu latach artystka czuje się na scenie?

Po tylu występach gwieździe nadal towarzyszy stres, ale również radość. Paulina twierdzi, że trema działa na nią mobilizująco. Nadal chce wykonywać wszystkie utwory jak najlepiej. Dużą uwagę zwraca na reakcję publiczności. Dzięki temu wie jak zaśpiewać utwór następnym razem, by wzruszał jeszcze bardziej. Artystka dołożyła sobie jeszcze więcej pracy i obecnie skupia się na swoim solowym krążku. Będzie to połączenie popu i soulu. Przy produkcji pomaga Paulinie mąż, który jest kompozytorem i producentem muzycznym. 

 

 

 

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodziła się Paulina Grochowska?
Paulina Grochowska urodziła się w 1990 roku.
Co sprawiło, że wybrała taką drogę?
Wielu dobrych nauczycieli, którzy stanęli na drodze Pauliny
Gdzie pracuje obecnie?
W Teatrze Muzycznym w Toruniu, Olsztynie, Łodzi i Będzinie
Czym zajmuje się w teatrze?
Jest kierownikiem muzycznym, a więc przygotowuje aktorów do występów wokalnych
Jaka jest prywatnie?
Spontaniczna i optymistyczna

Fani lubią też

Zobacz też