Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Myles Smith

Myles Smith

Myles SmithSzczegółyOpisWydarzeniaMyles Smith - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Wielka Brytania
dyscyplina:
Piosenkarz pop i autor tekstów
social media:

Opis

Myles Smith to urodzony w Wielkiej Brytanii piosenkarz pop oraz autor tekstów. W swojej twórczości Myles chętnie sięga również po elementy folkowe, dzięki czemu utwory, które publikuje trafiają do szerokiej grupy odbiorców.

Pierwsze numery, które zapewniły mu popularność

Utalentowany piosenkarz z Wielkiej Brytanii swoją muzyczną przygodę rozpoczął od nagrywania coverów, które spodobały się internautom zebranym na jego profilach w mediach społecznościowych (przede wszystkim na TikToku – m.in. utwór „Sweater Weather”). Później Myles zdecydował się na wypuszczenie numeru „Memories (I Don’t Have”).

Chwytliwe kawałki z 2023 roku

2023 rok był dla Mylesa niezwykle pracowity, ponieważ artysta zdecydował się na wydanie kilku chwytliwych numerów, w tym m.in.:

  • „My Home”,
  • „My Home – Acoustic” (wersja akustyczna),
  • „Solo”,
  • „Solo – Acoustic” (wersja akustyczna).

Na tym Myles oczywiście nie poprzestał, ponieważ wkrótce zdecydował się na wydanie kawałka „Behind”, który tylko potwierdził jego artystyczną kreatywność i wrażliwość.

Czym charakteryzuje się muzyka tego piosenkarza? Na pewno dojrzałością, autentycznością, umiejętnością przekazania słuchaczom wybranych przez artystę emocji czy też inspirowaniem odbiorców do podejmowania się rozmaitych wyzwań.

Rok 2024 i utwór „River” oraz praca nad projektem „You Promised a Lifetime”

Zdobycie większej popularności w 2023 roku poskutkowało oczywiście tym, iż Myles chciał ją za wszelką cenę utrzymać, a najlepiej jeszcze rozbudować. W związku z tym w 2024 roku zaskoczył swoich fanów kawałkiem „River” oraz rozpoczęciem prac nad projektem „You Promised a Lifetime” (debiutancka EP-ka).

Myles stara się dbać o swoich wiernych słuchaczy, którzy wspierają jego twórczość od samego początku i są z nim w każdym momencie jego zawodowej drogi. Piosenkarz „odpłacił” im się m.in. koncertami w Londynie oraz Manchesterze.

Kategorie:piosenkarze pop

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Myles Smith - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Myles Smith?

Miejscowości, w których Myles Smith wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Gdzie urodził się Myles Smith oraz czym się zajmuje?
Myles Smith to zdobywający coraz większą rozpoznawalność piosenkarz pop (z elementami folku) i autor tekstów, który urodził się w Wielkiej Brytanii.
Z jakich utworów znany jest Myles Smith?
Myles Smith w początkowej fazie swojej muzycznej kariery skupił się na wykonywaniu i wypuszczaniu coverów (np. „Sweater Weather), co pozwoliło mu zdobyć dość szerokie grono odbiorców i sympatię ze strony słuchaczy. Później wydał z kolei takie numery, jak: „Memories (I Don’t Have)”, „Solo”, „Solo – Acoustic”, „My Home”, „My Home – Acoustic”, „Behind” oraz „River”. Rozpoczął też intensywne prace związane z uruchomieniem projektu „You Promised a Lifetime” (rynkowy debiut z EP-ką). Jak widać piosenkarz bardzo ceni sobie wszechstronność, czego dowodem są m.in. utwory wypuszczane w wersji akustycznej.
Czy Myles Smith jest popularny w mediach społecznościowych i grał już jakieś koncerty?
Myles Smith, dzięki publikowanym coverom zdobył dość dużą popularność w mediach społecznościowych – m.in. na TikToku, co na pewno ułatwiło mu wejście w dalszą fazę muzycznej kariery. Myles ma już na swoim koncercie koncerty w Londynie czy też Manchesterze.

Fani lubią też

Zobacz też