Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Artysta Michał Szczygieł

Michał Szczygieł

Michał SzczygiełOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Michał Szczygieł to urodzony w 1999 roku w Nowej Wsi polski piosenkarz i autor tekstów. Zdobywca trzeciego miejsca w programie muzycznym The Voice of Poland.

Rozwój kariery muzycznej Michała Szczygła

Michał Szczygieł w 2017 roku wziął udział w przesłuchaniach do ósmej edycji programu emitowanego w TVP2 The Voice of Poland. Zaprezentował wtedy utwór Kamila Bednarka Sailing, dzięki temu dołączył do zespołu prowadzonego przez Andrzeja Piasecznego. Artysta dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce w głosowaniu telewidzów.

 

W 2018 roku ukazał się debiutancki singiel Michała Szczygła Nic tu po mnie, z którym dotarł do 2. miejsca w zestawieniu AirPlay. W styczniu 2019 roku zdobył nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii utwór roku. Następnie ukazały się jego utwory takie jak Będzie, co ma być, Nie mamy nic i Tak jak chcę, którymi zapowiada swój debiutancki album studyjny.

Koncerty Michała Szczygła

Koncerty Michała Szczygła są okazją do usłyszenia na żywo utworów z repertuaru artysty w 2020 roku wokalista zaprezentował się w czasie koncertu charytatywnego Artyści dla Mai, który odbył się w mieszczącym się w Warszawie klubie Stodoła. Fani muzyka z niecierpliwością czekają na kolejne muzyczne wydarzenia z udziałem artysty.

Michał Szczygieł singiel 2021

Singiel 2021 Michała Szczygła Więcej zapowiada debiutancki album. Premiera płyty już w czerwcuNajnowszy singiel Michała Szczygła opowiada o tym że wbrew stereotypom, mężczyźni także chcą odnaleźć swoją drugą połówkę. Szczególnie w czasach pandemii, kiedy relacje międzyludzkie w znacznym stopniu ograniczone są do kontaktów online.

 

Źródło zdjęcia: Universal Music Polska

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też