Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Artysta Męskie Granie #studioŻ

Męskie Granie #studioŻ

Męskie Granie #studioŻOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Trzeci odcinek Męskiego Grania #studioŻ

W środę, 1 lipca odbyła się  premiera teledysku oraz składu Męskie Granie Orkiestra 2020. W tym roku stworzyli go:  Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Stream poniżej. 

 

 

Artyści stworzyli tegoroczny hymn trasy – „Świt”. Ale to nie wszystko! W prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż artyści ogłosili, że 8 sierpnia w Żywcu zorganizowany zostanie specjalny koncert Męskiego Grania online, który będzie można oglądać w internecie.

 

Drugi odcinek Męskiego Grania #studioŻ 

Podczas drugiego odcinka w #studioŻ! Tomasz Organek, Igo, Krzysztof Zalewski, Marcin Macuk i Michał „Fox” Król przypomnieli Orkiestrę Męskiego Grania 2019. O wrażenia z koncertu zapytała ich Katarzyna Nosowska. Spotkanie było okazją do zobaczenia kulis powstania zeszłorocznego singla oraz zadania pytań artystom! 

 

O Męskim Graniu #studioŻ

Męskie Granie #studioŻ to nowy cykl wydarzeń online organizowanych przez markę Żywiec. Pomysłodawcy Męskiego Grania #wdomu ponownie wychodzą do polskiej publiczności! Tym razem za pośrednictwem internetu dają możliwość obejrzenia legendarnych koncertów z poprzednich edycji wydarzeń oraz dowiedzenia się więcej o artystach, którzy zasiądą na jednej kanapie w #studioŻ.

 

Premierowy odcinek odbył się 13 czerwca 2020 roku. Zapraszali na niego Monika Brodka, Wojciech Waglewski, Andrzej Smolik i Krzysztof Zalewski, którzy opowiedzieli o wspomnieniach z Męskiego Grania. Rozmawiała z nimi Katarzyna Nosowska.

Podczas Męskiego Grania można usłyszeć topowych polskich wykonawców 

Męskie Granie to trasa koncertowa z udziałem topowych artystów. Ideą projektu jest pokazanie twórczego oblicza polskiej sceny muzycznej oraz zachęcenie słuchaczy do eksperymentów z muzyką.  Pierwszą edycję zorganizowano w 2010 roku.

Męskie Granie #wdomu

Cykl wydarzeń online Męskie Granie #wdomu miało na celu wsparcie polskiej publiczności w okresie kwarantanny oraz zbieranie środków na rzecz walki z koronawirusem. Każdy za pośrednictwem internetu mógł wziąć udział w koncertach popularnych wykonawców takich jak między innymi Mela Koteluk, Daria Zawiałow, Bass Astra x Igo czy Artur Rojek. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem oraz zbierały pozytywne komentarze zadowolonych fanów.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też