Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Mateusz Socha

Mateusz Socha

Mateusz SochaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
34 lata
data urodzenia:
11.03.1990
miejsce urodzenia:
Żagań
dyscyplina:
Stand-uper, komik i satyryk
social media:

Opis

Mateusz Socha to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich stand-uperów/komików. Znany z tego, iż potrafi zbudować niesamowitą relację z publicznością, a ponadto z wyjątkowego poczucia humoru oraz przebojowości i charyzmy. Jego charakterystyczną cechą jest też zaraźliwy (i niebanalny) śmiech. Bawieniem ludzi zajmuje się od wielu lat. W tym czasie zyskał ogromną sympatię ze strony młodszych, jak i dużo bardziej doświadczonych odbiorców. Z polską sceną rozrywkową związany od młodzieńczych lat, chociaż w przeszłości miał również dużo wspólnego ze sportem (siatkówką). Człowiek wielu talentów, którego łatwo odnajdzie się za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Mateusz Socha - dotychczasowy dorobek artystyczny

Mateusz Socha polską scenę stand-upu podbił w bardzo krótkim czasie. Stał się ulubieńcem osób, które wolny czas lubią spędzać przy ciekawych gawędach, opowieściach i sytuacjach. Potrafi zbudować fantastyczną historię z niczego, po usłyszeniu której widownia śmieje się przez długie minuty. Często improwizuje i zaprasza do wspólnej zabawy publiczność, dzięki czemu jego występy są jeszcze bardziej spektakularne. Najpopularniejsze programy artystyczne Mateusza Sochy to z całą pewnością:

  • "Masochista",
  • "Król piaskownicy",
  • "Panie Mateuszu",
  • "Ile można",
  • "Zróbmy coś szalonego",
  • "Nowe rozdanie".

W swoich występach nawiązuje do przeróżnych opowiadań, doświadczeń i sytuacji, często bazujących na życiu codziennym. Jest jednak na tyle profesjonalnym stand-uperem, iż trudno rozpoznać, która z jego historii jest prawdziwa, a która jest całkowicie wymyślona na potrzeby programu artystycznego. Mateusz rozwija swój talent na różnych płaszczyznach, dlatego też chętnie bierze udział w tzw. "roastach". Publiczność uważa go za jednego z lepszych artystów, spośród tych którzy biorą udział w tego typu przedsięwzięciach. W ekspresowym tempie potrafi do siebie przekonać najbardziej wymagających odbiorców. Jego występy są śmieszne w całej okazałości. Trudno znaleźć w nich jakiś słabszy punkt. Artysta dużo podróżuje po Polsce i promuje swoje programy w wielu różnych miastach, zdobywając przy tym sporą grupę fanów.

Mateusz Socha - powiązani artyści

Analizując środowisko stand-uperów łatwo można zauważyć, że artyści często spotykają się na wspólnej scenie. W związku z tym Mateusz występował już na jednej scenie z takimi artystami, jak: Michał Leja, Piotr Szumowski, Paweł Chałupka, Piotr Zola Szulowski, Wiolka Walaszczyk, Rafał Rutkowski, Michał Kutek, Mieszko Minkiewicz, Sebastian Rejent, Katarzyna Piasecka czy też Maciej Brudzewski. Oczywiście tych artystów jest zdecydowanie więcej, ale trudno byłoby wymienić ich wszystkich, z uwagi na to, że Mateusz występuje na polskich scenach stand-upu od wielu lat. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy i gdzie urodził się Mateusz Socha?
Mateusz Socha urodził się 11 marca 1990 roku na terenie Żagania.
Jakie są najpopularniejsze programy artystyczne Mateusza Sochy?
Najpopularniejsze programy artystyczne Mateusza Sochy to: "Masochista", "Król piaskownicy", "Ile można", "Panie Mateuszu", "Zróbmy coś szalonego" oraz "Nowe rozdanie".
Z jakimi artystami Mateusz Socha występował już na jednej scenie?
Mateusz Socha w trakcie swojej wieloletniej kariery stand-upowej występował już na jednej scenie z takimi artystami, jak: Michał Leja, Piotr Szumowski, Paweł Chałupka, Piotr Zola Szulowski, Wiolka Walaszczyk, Rafał Rutkowski, Michał Kutek, Mieszko Minkiewicz, Sebastian Rejent, Katarzyna Piasecka czy też Maciej Brudzewski.
W jakich polskich miastach występował już Mateusz Socha?
Mateusz Socha występował już w wielu polskich miastach. W tym gronie można wymienić: Sanok, Leżajsk, Kraków, Warszawę, Katowice, Tarnów, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Bełchatów, Racibórz, Wrocław, Opole, Częstochowę, Poznań, Konin, Toruń, Kielce, Lublin, Świebodzin, Zieloną Górę, Głogów, Lubań, Bolesławiec, Krosno czy też Dębicę.
Czy Mateusza Sochę można podziwiać jedynie w solowych programach artystycznych?
Mateusz Socha chętnie bierze udział w różnych wydarzeniach, w tym m.in. w "roastach".

Fani lubią też

Zobacz też