Malik Montana

Malik Montana

Malik Montana to wzbudzająca kontrowersje postać, a zarazem wizjoner i strateg w zakresie mediów społecznościowych. Jest to osoba, która nie liczy się ze zdaniem innych, nie zwraca uwagi na opinie na swój temat i idzie własną drogą. W internecie, znajdziemy mnóstwo informacji na temat tego, iż stworzył on w rapie polskim zupełnie nowy styl i podejście. Ponadto, nie stara się on ukrywać faktu, iż czerpie inspiracje z twórczości innych artystów z Europy czy też USA. Kim jest zatem Malik Montana? Jak wygląda jego sytuacja rodzinna? Ile ma lat? Jaki jest jego wzrost? Ile zarabia? Na te pytania, postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

 

Malik Montana – kim jest? Jaki jest jego wzrost i stan cywilny?

Kim jest Malik Montana i jaki jest jego stan cywilny? Malik Montana, to w rzeczywistości pseudonim, który przyjął raper. Tak naprawdę nazywa się on Ghawsi Mosa. Raper, jest jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy młodego pokolenia. Malik Montana przyszedł na świat 11.03.1989 r. w Hamburgu. Dzieciństwo spędził w Niemczech. Kiedy miał 13 lat, razem ze swoimi bliskimi przeprowadził się do Warszawy.

 

W sieci bez problemu znajdziemy wywiady, z których jasno wynika, iż pseudonim, którym posługuje się opisywany artysta, ma ciekawą historię. Na samym początku kariery Ghawsi, nie zamierzał w ogóle ujawniać swoim prawdziwych danych, zaś w większości przypadków, przedstawiał się właśnie jako Malik Montana. Z dużym prawdopodobieństwem, pierwowzorem dla tego pseudonimu, stała się postać Tony'ego Montany z filmu pt. Człowiek z blizną. Obecnie Malik Montana, może się pochwalić wielką popularnością w serwisach takich, jak YouTube czy Instagram. Odnosi też ogromne sukcesy na polu artystycznym. Jego kawałki osiągają rekordowe liczby wyświetleń, które przekraczają nierzadko nawet kilkanaście milionów wyświetleń. Poza tym Malik Montana na Instagramie i Facebooku pod swoimi postami, zyskuje wiele pozytywnych komentarzy i polubień. 

Malik Montana - płyty

Malik Montana zadebiutował na polskim rynku muzycznym w roku 2015 piosenką NaNaNa, którą nagrał razem z Białasem oraz Diho. W sierpniu 2016 r. pojawił się zaś utwór pod tytułem Naaajak, który szybko stał się hitem w całym kraju. Malik Montana podczas tworzenia albumu o takim samym tytule, połączył swoje siły z artystą Diho. Na płycie tej znajdziemy również tytuły takie, jak Rose Moet, Nasza stolica, Miliony kraść. W tym samym czasie Malik Montana, zakończył prowadzenie współpracy z Sentino, po długo trwającym konflikcie. W rezultacie, Malikowi udało się przejąć prawa do Get Money Live Life.

W następnych latach, Malik Montana starał się umacniać własną pozycję na muzycznym rynku. W 2017 roku, udało mu się wydać drugi  album, pod tytułem Haram Masari, a później wydawnictwa takie, jak Import/Export, 022 czy Tijara.

Jego największym hitem największym hitem jest utwór zatytułowany Robię Yeah.

Malik Montana koncerty i zarobki

Internauci często zastanawiają się, jakie są zarobki Malika. Biorąc pod uwagę kilka wpisów, które można znaleźć w sieci, wyczytać możemy, jakie stawki otrzymuje za swoje koncerty. Za pojedynczy występ Malik otrzymuje kwotę w przedziale 5-15 tysięcy złotych. Niewątpliwie wszystko będzie zależało od miejsca, w którym organizowane są koncerty. Zwykle organizatorzy starają się zaznaczyć, iż tak naprawdę stawki za koncerty uzależnione są od wielu czynników. Niewątpliwie zadając pytanie odnośnie do zarobków konkretnego artysty, trzeba mieć na uwadze fakt, iż każdy z nich podchodzi do tej tematyki zupełnie indywidualnie. Wszystko zależeć będzie od tego, jaką popularnością cieszy się dany piosenkarz.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Malik Montana: Trill Pem, Buszu, Białas, Olszakumpel, Dziarma, Young Multi, Smolasty, Przyłu, Pezet, City Morgue, Wac Toja, Bonson, Gugu Gang, Sobel, Włodi, Lucki, Jacuś, Diho, Borixon, Paluch, Skepta, Miszel, OIO, Key Glock, ERO, Gruby Mielzky, Kinny Zimmer, White Widow, Zetha, Reto, White 2115, Jan - rapowanie, Pawbeats, Vkie, Janusz Walczuk, Unotheactivist, O.S.T.R., Kalush Orchestra, Jack Harlow, Qry, Nypel, PRO8L3M, Kabe, Guzior, Tede, Dababy, Margaret, Avi x Louis Villain, Rusina, Sarius, The Game, Kukon, Baba Hassan, Taco Hemingway, CatchUp, Słoń, Kizo, Gibbs, OKI, Otsochodzi, Oliwka Brazil, Dwa Sławy, Kaz Bałagane, Ferg, Maxo Kream, Sokół, Zdechły Osa, Żabson, Chillwagon, KęKę, Fivio Foreign,

 

Źródło zdjęcia: Sony Music Polska

Malik Montana - Często zadawane pytania

  • Jego prawdziwe imię i nazwisko, to Mosa Ghawsi
  • Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań odnośnie do tego artysty. Malik Montana przyszedł na świat 11/03/1989 roku. Znaczy to zatem, iż w bieżącym roku będzie kończył 33 lata.
  • Producent i raper, nigdy nie chciał ujawnić swojego dokładnego wzrostu. Niemniej jednak widząc go na żywo można stwierdzić, iż ma on około 190 centymetrów, co zdecydowanie wyróżnia go wśród innych gwiazd z jego świata.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Malik Montana
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/