Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta M Huncho

M Huncho

Sprawdź wydarzenia
M HunchoSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
30 lat
data urodzenia:
18.11.1993
miejsce urodzenia:
Londyn, Wielka Brytania
dyscyplina:
raper i piosenkarz
social media:

Opis

M Huncho to jeden z najbardziej znanych brytyjskich raperów, autorów tekstów oraz piosenkarzy. Uznawany za niezwykle utalentowanego artystę młodego pokolenia. M Huncho urodził się 18 listopada 1993 roku w Londynie i jest ściśle kojarzony m.in. z wytwórnią płytową Island Records.

Jego charakterystyczną cechą jest nietuzinkowy styl sceniczny oraz niebanalna umiejętność kreowania muzycznego wizerunku. Dzięki temu trafia w serca wielu młodych fanów, do których w dużej mierze kierowana jest jego twórczość. Specjalizuje się w dwóch podstawowych gatunkach muzycznych - british hip hop oraz trap. 

M Huncho - krótka historia

Poważna kariera muzyczna M Huncho wystartowała w okolicach 2019 roku, kiedy to na rynku ukazał się jego pierwszy mixtape o nazwie "Utopia". Okazał się on sporym hitem i w krótkim czasie zyskał ogromną rozpoznawalność na terenie Wielkiej Brytanii oraz w wielu pozostałych krajach Europy, w tym również w Polsce. W najbliższym czasie słuchacze z Polski będą mogli posłuchać go na żywo, ponieważ w 2024 roku M Huncho pojawi się na terenie Warszawy. Do tej pory artysta koncertował m.in. w Monachium, Vancouver, Londynie, Nowym Jorku, Bradze, Dublinie, Berlinie, Sztokholmie, Oslo, Glasgow, Amsterdamie, Cardiff, Southampton, Bristol, Birmingham, Nottingham, Manchesterze, Leeds czy też Reading. 

M Huncho - dotychczasowy dorobek muzyczny

Jak już zostało wspomniane pierwszy mixtape M Huncho ukazał się w 2019 roku, natomiast w 2020 roku artysta wydał kolejny mixtape. Tym razem zatytułował go "Huncholini the 1st". Później pojawił się też mixtape zrealizowany we współpracy z raperem o pseudonimie Nafe Smallz. Artyści nazwali go "DNA". Do tej pory M Huncho wydał dwa albumy studyjne, a konkretniej:

  • "Chasing Euphoria",
  • "My Neighbours Don't Know".

Przed 2019 rokiem kariera muzyczna M Huncho nie nabrała jeszcze zbyt dynamicznego tempa, chociaż artysta nie próżnował i wydał dwie EP-ki: "Get Out" oraz "48 Hours". Później było już jednak zdecydowanie lepiej i teraz trudno wyobrazić sobie brytyjski rap rynek bez takiego artysty jak M Huncho. Najpopularniejsze utwory brytyjskiego rapera to m.in.: "Thumb", "Bando Ballads", "5AM", "PMW", "Flooded", "Overpriced", "Warzone" czy też "Lean". 

M Huncho - powiązani artyści & współpraca

M Huncho słynie przede wszystkim z tego, iż lubi współpracować z różnymi artystami i czerpać od nich rozmaite wzorce muzyczne, które później wykorzystuje przy tworzeniu własnych projektów. Powiązani z nim artyści to m.in.: Nafe Smallz, Headie One, Giggs, Fastlane Wez, Eno, Charlie Sloth, Fumez the Engineer, RV, Mixtape Madness, Yung Bleu, Yung Fume, Gunna, D'One, Ay Em, The Plug, GRXGVR, Dutchavelli, Hoodlum, NorthSideBenji, Unknown T., Jack, Yxng Bane, Park Hill, Potter Payper, GRM Daily, Youngn Lipz czy też Kenny Allstar. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodził się M Huncho?
M Huncho to brytyjski raper, piosenkarz i autor tekstów, który urodził się 18 listopada 1993 roku na terenie Londynu. Specjalizuje się w dwóch gatunkach muzycznych - british hip hop i trap.
Z jakimi wydawnictwami muzycznymi kojarzony jest M Huncho i z jakimi artystami jest powiązany?
M Huncho współpracuje przede wszystkim z wydawnictwem muzycznym Island Records. Powiązani z nim artyści to natomiast: Nafe Smallz, Headie One, Giggs, Fastlane Wez, Eno, Charlie Sloth, Fumez the Engineer, RV, Mixtape Madness, Yung Bleu, Yung Fume, Gunna, D'One, Ay Em, The Plug, GRXGVR, Dutchavelli, Hoodlum, NorthSideBenji, Unknown T., Jack, Yxng Bane, Park Hill, Potter Payper, GRM Daily, Youngn Lipz czy też Kenny Allstar.
Jakie albumy, EP-ki i utwory ma na swoim koncie raper M Huncho?
Brytyjski raper M Huncho wydał do tej pory dwa albumy studyjne: "Chasing Euphoria" i "My Neighbours Don't Know", dwie EP-ki: "Get Out" i "48 Hours" oraz kilka mixtape'ów: "Utopia", "Huncholini the 1st" i "DNA" (wraz z artystą Nafe Smallz). Jego najbardziej znane utwory muzyczne to z kolei: "Thumb", "Bando Ballads", "5AM", "PMW", "Flooded", "Overpriced", "Warzone" czy też "Lean".

Fani lubią też

Zobacz też