Łukasz Lotek Lodkowski

Łukasz Lotek Lodkowski

Zapraszamy do obejrzenia występu online Łukasza Lotka Lodkowskiego. Artysta wystąpi w programie Bałagan na strychu z 2020 roku. Stream poniżej. 

 

 

Łukasz Lotek Lodkowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich stand-uperów i najbardziej znanych komików w Polsce. Urodził się w 1985 roku. Zanim zaczął występować na scenie przez osiem lat pracował w korporacji prawniczej. Jego występy obecnie mają miliony wyświetleń w serwisie Youtube. Dzisiaj występuję dla szerokiego grona fanów między innymi w Katowickim Spodku czy Tauron Arenie w Gdańsku. Fani uwielbiają jego żarty, ponieważ inspirowane są one na sytuacjach dnia codziennego, z którymi każdy może się utożsamić, a co za tym idzie często pośmiać się również z siebie.

Występy Łukasza Lotka Lodkowskiego 

Na koncie ma m.in. zwycięstwo w Antrakt Stand-up Festival i w Polskiej Lidze Stand-upu. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 „Tylko dla dorosłych”, TVN „Kuba Wojewódzki”). Łukasz Lotek Lodkowski występy to m.in. „W punkt” czy „Bang”. Charakterystyczne gesty, mimika i głos sprawiają, że jest niezwykle oryginalny, a jego żarty na długo zapadają w pamięć. Lotek wraz z Karolem Modzelewskim współtworzy imprezę „Bękarty Stand-Upu”.

 

Komik wystąpił między innymi na STAND-UP SHOW 2019 - największym komediowym wydarzeniu w Polsce, gromadzącym czołówkę najlepszych komików w kraju na jednej scenie oraz dziesiątki tysięcy widzów. Trasa objęła 10 miast, m.in. Łódź, Kraków, czy Gdańsk.

Bilety na stand - up Łukasza Lotka Lodkowskiego

Bilety na Stand-up cieszą się dużą popularnością wśród fanów tego typu imprez. Łukasz Lodkowski na swoje występy przyciąga setki osób, które chcą się pośmiać razem z nim, nic więc dziwnego, że bilety na Stand-up Łukasza Lodkowskiego cieszą się tak dużym uznaniem.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Łukasz Lotek Lodkowski
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/