KOVEN

KOVEN

KOVEN. to duet pochodzący z Wielkiej Brytanii, który rozpoczął swoją działalność w 2011 roku. Tworzy głównie muzykę elektroniczną, przy czym skupia się na drum&bass oraz dubstepie. Choć na koncie ma tylko jeden album studyjny, to może pochwalić się licznymi singlami oraz współpracami. KOVEN. chętnie występuje także na koncertach, gdzie potrafi rozbujać niemalże każdą publikę.

Historia KOVEN.

KOVEN. to duet, który powstał w Londynie w Wielkiej Brytanii w 2011 roku. Od samego początku aż do teraz w jego ramach tworzą dwaj artyści, a mianowicie Max Rowat oraz Katie Geraghty. Pierwszy z nich zachwyca oryginalnymi połączeniami muzycznymi oraz wyrazistymi dźwiękami. Katie natomiast jest podziwiana za wyjątkowy wokal, który pozytywnie wyróżnia się na singlach oraz płycie.

 

KOVEN. od początku obraca się w jednym gatunku muzycznym, czyli elektronice. W jej ramach mocno eksperymentuje. Głównie stawia nacisk na drum&bass oraz dubstep, jednak w ich twórczości widać także wyraźnie inspiracje trapem, future basem, housem, a nawet popem. Choć nie jest to oczywiste połączenie, to publika świetnie go odbiera. Z tego względu duet KOVEN. kilkukrotnie miał już okazję wstąpić w BBC Radio 1, a także na licznych międzynarodowych festiwalach.

 

Twórczość duetu KOVEN. jest doceniana nie tylko przez ich fanów, ale także profesjonalnych recenzentów. To sprawiło, że ich debiutancki album "Butterfly Effect" został nominowany w kategorii najlepszego albumu do nagrody Drum & Bass Arena.

KOVEN. - dorobek muzyczny

KOVEN. ma na swoim koncie wiele singli. Część z nich została nagrana we współpracy. Choć jednak duet na scenie elektronicznej jest już od 11 lat, to do tej pory pokazał światłu tylko jeden album studyjny. Jest to "Butterfly Effect", który został wydany w 2020 roku. Na płycie znalazło się 14 utworów i są to:

 • "Worlds Collide";
 • "Butterfly Effect";
 • "Followers";
 • "All for Nothing";
 • "Speaking Through Smoke Detectors";
 • "Shut My Mouth";
 • "Stars";
 • "For Me";
 • "Give You Up";
 • "YES";
 • "Your Pain";
 • "Missing";
 • "Gold";
 • "Surely You Know".

Album KOVEN. został świetnie przyjęty, a przez niektórych okrzyknięty jako jedna z najważniejszych produkcji 2020 roku. Kombinacja stylów i dźwięków, jakie proponują Max Rowat oraz Katie Geraghty urzeka w każdej sekundzie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wokal Katie, który pozytywnie wyróżnia się na tle całej płyty i to właśnie on jest głównie chwalony w recenzjach. Co więcej, tą płytą zachwycali się nie tylko odbiorcy z Wielkiej Brytanii, ale także z innych zakątków świata.

 

Pomimo że "Butterfly Effect" jest jednocześnie najnowszą i debiutancką płytą w trakcie długoletniej kariery KOVEN., artyści już teraz zapowiadają kolejne krążki. W wywiadach podkreślają, że w ich głowach krążą już kolejne melodie, które wcześniej czy później ujrzą światło dzienne.

Występy i koncerty KOVEN.

Duet KOVEN. występuje zarówno na niewielkich imprezach, jak i jest zapraszany na międzynarodowe festiwale. Wszystko ze względu na niesamowitą energię, jaką artyści wnoszą na scenę, a następnie przekazują publice. Dzięki temu osoby zgromadzone na wydarzeniu świetnie się bawią, co przyciąga kolejne osoby na koncerty KOVEN.

Do tej pory KOVEN. można było usłyszeć na takich festiwalach jak m.in.: Imagination Festival 2019 w Czechach, EXIT Festival 2014 w Serbii, Rampage Open Air 2019 w Belgii, Liquicity Winter Festival w Holandii czy Save The Rave Festival w Wielkiej Brytanii.

 

Dla fanów oryginalnej muzyki elektronicznej, która potrafi poruszyć duszę i ciało, mamy świetną wiadomość. KOVEN. już zapowiedział swoją obecność na tegorocznym One Love Music Festival, który odbędzie się 19 listopada 2022 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Zarówno bilety na koncert KOVEN., jak i całe wydarzenie, wciąż są jeszcze dostępne, dlatego nie warto zwlekać.

Z kim współpracuje KOVEN.?

Duet KOVEN. współpracuje z wieloma cenionymi artystami, tworząc niezapomniane projekty. Do tej pory mogliśmy usłyszeć m.in. z takimi muzykami jak:

 • Modestep - we współpracy powstał utwór "Take It All";
 • Foll Rae - we współpracy powstał utwór "Make It There";
 • Dabin - we współpracy powstał utwór "Revenant";
 • Crystal Skies - we współpracy powstał utwór "You Me And Gravity";
 • MUZZ i Feint - we współpracy powstał utwór "Worth the Lie";
 • Joe Ford - we współpracy powstał utwór "Made of Glass";
 • Roy Knox - we współpracy powstał utwór "About Me".

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi KOVEN.: Dubioza Kolektiv, Mery Spolsky, Gooral, Bass Astral, Bokka, Selah Sue, Dimension, Paprodziad, Daria Zawiałow,

 

KOVEN - Często zadawane pytania

 • Duet KOVEN. tworzą Max Rowat oraz Katie Geraghty.
 • Duet KOVEN. pochodzi z Londynu z Wielkiej Brytanii.
 • Duet KOVEN. powstał w 2011 roku, a więc w 2022 roku będzie obchodzić 11. rocznicę powstania.
 • Najnowsza i jednocześnie debiutancka duetu KOVEN. nosi tytuł "Butterfly Effect" i powstała w 2020 roku.
 • Duet KOVEN. współpracuje z wieloma cenionymi artystami, tworząc niezapomniane projekty. Do tej pory mogliśmy usłyszeć m.in. z takimi muzykami jak Modestep, Foll Rae, Dabin, Crystal Skies, MUZZ, Feint, Joe Ford czy Roy Knox.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

KOVEN
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/