Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Konrad Repiński

Konrad Repiński

Konrad RepińskiSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Aktor filmowy, teatralny, musicalowy i dubbingowy oraz piosenkarz
social media:

Opis

Konrad Repiński reprezentuje co prawda młode pokolenie, ale może się już pochwalić sporym dorobkiem artystycznym. Jest aktorem filmowym, teatralnym, dubbingowym i musicalowym oraz piosenkarzem.

Kilka słów o młodym artyście

Trzeba przyznać, że Konrad skrywa w sobie wiele talentów. Jest powiązany m.in. z Teatrem Miniatura w Gdańsku oraz Stowarzyszeniem Teatralnym Ingenium. W wolnych chwilach uwielbia śpiewać, a jego upór i ambicja sprawiły, że dostał istotną rolę w nowej odsłonie „Akademii Pana Kleksa” – wcielając się w postać Alberta.

Konrad występował już w kilku różnych musicalach, przedstawiając szerszej publiczności swoje umiejętności wokalne, artystyczne oraz aktorskie. Musicale, w których można było go zobaczyć to m.in.:

 • „Chłopcy z Placu Broni”,
 • „Okruchy życia – Anioły są wśród nas”,
 • „Cudowne musicale – od West Endu aż po Broadway!”,
 • „Trudne pytania – Musical o sile ludzkich marzeń”,
 • „Mały Książę – w podróży do ludzkich serc”.

Ciekawostką jest to, że Konrada można zauważyć nie tylko w poruszających ludzkie serca musicalach, ale młody artysta próbuje swoich sił również w dubbingu. Gdzie? Przede wszystkim w takich produkcjach, jak „Wendy”, „Barbie: Skipper - Klub opiekunek” i „Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta”.

Muzyczna przygoda – „The Voice Kids”, „Szansa na sukces”

Jeśli chodzi o śpiewanie, nie jest tajemnicą to, że Konrad szlifuje swój talent m.in. w domu, ponieważ nie wyobraża sobie życia bez muzyki, ale można było go już ujrzeć w dwóch programach telewizyjnych.

Publiczność z pewnością kojarzy go z występu w „The Voice Kids”, gdzie świetnie zaprezentował się w utworze „Z poradnika młodego zielarza”. W jakim jeszcze programie wystąpił Konrad? Oczywiście w „Szansie na sukces”! To właśnie tam wykonał utwór „Większy świat”.

Konrad jest też kojarzony z wykonania takich kawałków, jak: „Być dzieckiem”, „Nie pasuję tu” czy też „Wbrew schematom” (z Frankiem Świgostem).

„Akademia Pana Kleksa”

Największą przygodą w jego dotychczasowej karierze artystycznej była jednak rola w odświeżonej wersji legendarnego filmu – „Akademia Pana Kleksa”. Zagrał w nim Alberta, a jego gra aktorska bardzo spodobała się licznym odbiorcom. Wykonał tam również piosenkę zatytułowaną „Podróż Alberta”.

Biorąc pod lupę „Akademię Pana Kleksa”, Konrad dostał angaż nie tylko w filmie, który pojawił się na wielkim ekranie, ale też w spektaklu muzycznym „Akademia Pana Kleksa na żywo: Muzyczna Szkoła Wyobraźni”.

Konrad Repiński – powiązani aktorzy i aktorki

Powiązanymi z Konradem Repińskim aktorami i aktorkami są przede wszystkim postacie znane z „Akademii Pana Kleksa”, a konkretniej:

 • Tomasz Kot,
 • Piotr Fronczewski,
 • Daniel Walasek,
 • Sebastian Stankiewicz,
 • Danuta Stenka,
 • Agnieszka Grochowska,
 • Antonina Litwiniak,
 • Jana Jachimek,
 • Apolonia Gałęska,
 • Igor Fernandez-Kowalczyk.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jaki film zagwarantował Konradowi Repińskiemu dużą rozpoznawalność?
Konrad Repiński zyskał sporą rozpoznawalność przede wszystkim poprzez angaż w filmie „Akademia Pana Kleksa”, w którym zagrał Alberta. Na uwagę zasługuje również to, że wykonał w nim piosenkę pod tytułem „Podróż Alberta”, a całość zaowocowała udziałem w projekcie „Akademia Pana Kleksa na żywo: Muzyczna Szkoła Wyobraźni”.
W jakich numerach i programach telewizyjnych można było już usłyszeć Konrada Repińskiego?
Konrada Repińskiego można było już usłyszeć w „The Voice Kids” (utwór „Z poradnika młodego zielarza”) oraz „Szansie na sukces” (kawałek „Większy świat”). Inne numery z jego udziałem to m.in.: „Być dzieckiem”, „Nie pasuję tu” czy też niezwykle dojrzały utwór „Wbrew schematom” (z Frankiem Świgostem).
W jakich musicalach wystąpił już Konrad Repiński i w jakich produkcjach spróbował swoich sił w dubbingu?
Konrad Repiński zagrał już w takich musicalach, jak: „Chłopcy z Placu Broni”, „Cudowne musicale – od West Endu aż po Broadway!”, „Okruchy życia – Anioły są wśród nas”, „Trudne pytania – Musical o sile ludzkich marzeń” czy też „Mały Książę – w podróży do ludzkich serc”. Próbował też swoich sił w dubbingu – produkcje „Wendy”, „Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta” czy też „Barbie: Skipper – Klub opiekunek”. Konrad jest powiązany przede wszystkim ze Stowarzyszeniem Teatralnym Ingenium i Teatrem Miniatura w Gdańsku.
Z jakimi aktorami i aktorkami grał już Konrad Repiński?
Konrad Repiński grał już m.in. z Piotrem Fronczewskim, Antoniną Litwiniak, Janą Jachimek, Danielem Walaskiem, Sebastianem Stankiewiczem, Agnieszką Grochowską, Tomaszem Kotem czy też Danutą Stenką.

Fani lubią też

Zobacz też