Jinjer

Jinjer

Jinjer to pochodzący z Ukrainy zespół wykonujący szeroko pojętą muzykę metalową. Założony został w 2009 roku w Darłówce niedaleko Doniecka. Obecnie w skład zespołu Jinjer wchodzą Tatiana Shmailyuk, Roman Ibramkhalilov, Eugene Abdukhanov,Vladislav Ulasevich.

Rozwój zespołu Jinjer

Pierwsza płyta zespołu Jinjer Inhale, Don't Breathe stworzona została w wytwórni The Leaders Records w 2013 roku. W tym samym roku zespół Jinjer został okrzyknięty najlepszym zespołem metalowym na Ukrainie.

 

W 2014 roku ukazał się drugi studyjny album grupy pt. Cloud Factory. W 2015 roku zespół pożegnał swojego założyciela, którym jest Dmitriy Oksen.

 

W 2016 roku zespół podpisał kontrakt z austriacką wytwórnią muzyczną Napalm Records, dzięki temu w tym samym roku na sklepowe półki trafił trzeci krążek zespołu King of Everything, a nowym perkusistą został Vladislav Ulasevich. Trzy lata później czyli w 2019 roku ukazał się czwarty krążek studyjny zespołu pt. Macro.

Koncerty Jinjer 2021

Koncerty Jinjer są bardzo popularne w wielu państwach. Zespół stale poszerza grono swoich fanów. Jinjer zostali zaproszeni do Polski w 2020 roku, aby wziąć udział w Pol’and’Rock Festival. 

 

Jinjer 2021 to koncert w Krakowie, który odbędzie się już we wrześniu w Hype Park, jako support wystąpi grupa Hypno5e, wystąpi również gość specjalny Humanity’s Last Breath. Wydarzenie muzyczne z udziałem zespołu są okazją, aby usłyszeć na żywo utwory z ich repertuaru. Koncerty Jinjer to za każdym razem duża dawka energii dla każdego fana zespołu.

 

Jinjer - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Jinjer wystąpi w: Warszawie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jinjer
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Jinjer BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
03.02.2023
piątek, 18:00
Klub Stodoła
sprawdzanie dostępności
od 199 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/