Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Metal Jinjer + Hypno5e + Space Of Variations

Jinjer + Hypno5e + Space Of Variations

Organizator: Knock Out Productions

Jinjer + Hypno5e + Space Of VariationsO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Jinjer w Polsce! Jinjer zaprezentuje się 20 września 2021 roku w krakowskim Hype Park. U boku zespołu zaprezentuje się francuskie Hypno5e oraz młoda formacja Space Of Variations, która zastąpi Humanity’s Last Breath na koncertach nadchodzącej trasy. Jinjer bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.

CZASÓWKA

  • 18:00 - Drzwi
  • 18:30-19:00 - Space Of Variations
  • 19:20-20:00 - Hypno5e
  • 20:30-22:00 - JINJER

Hype Park to nowe miejsce na mapie Krakowa, gdzie wszystkie wiosenne i letnie koncerty będą odbywały się w formie open air! Uwaga! Ilość biletów na wydarzenie będzie mocno ograniczona! 

 

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, Hype Park będzie działał z zachowaniem wszelkich restrykcji pandemicznych, na wzór wielu miejsc, w których odbywały się koncerty ubiegłego lata.

O zespole Jinjer

W Polsce tego zespołu przedstawiać nie trzeba, a i na Zachodzie ukraiński Jinjer jest już marką całkiem znaną. Dość powiedzieć, że materiał na wydany w 2020 roku album koncertowy, kapela zarejestrowała w australijskim Melbourne podczas wyprzedanego występu. Ciekawa muzyka, będąca hybrydą paru stylów oraz przede wszystkim ciężka praca i koncerty niemal w każdej części globu, to główne składniki sukcesu grupy.

 

Muzycy ukraińskiej formacji za jej początek uważają rok 2010, kiedy w składzie Jinjer pojawiła się charyzmatyczna wokalistka Tatiana Shmailyuk, która genialnie "zarządza" publiką podczas koncertów. Kolejnym przełomowym wydarzeniem w biografii formacji był kontrakt z austriacką Napalm Records, dzięki któremu płyty Ukraińców stały się łatwiej dostępne na Zachodzie. Trasy koncertowe u boku Arch Enemy, czy Cradle Of Filth wyniosły Jinjer na jeszcze wyższy poziom rozpoznawalności. Polska to stały punkt na mapie koncertowej Jinjer. Od 2016 zespół odwiedza nas w składzie: Tatiana (wokal), Roman Ibramkhalilov (gitary), Eugene Abdukhanov (gitara basowa) i Vladislav Ulasevich (perkusja). Jeśli ktoś jeszcze nie zna Jinjer, a lubi, chociażby Lamb Of God, Guano Apes, Killswitch Engage, Panterę, Gojirę, Meshuggah, powinien koniecznie poznać ukraiński kwartet.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też