Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungkryminalny-poznan-prezentuje
Home Artysta Interpol

Interpol

InterpolOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Interpol to amerykański zespół rockowy, założony w 1997 roku w Nowym Yorku. Jego obecni członkowie to wokalista Paul Banks, gitarzysta Daniel Kessler oraz perkusista Sam Fogarino.

Ich debiutancki krążek - „Turn On the Bright Lights” ukazał się w 2002 roku. Pokrył się złotem w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii i zebrał entuzjastyczne recenzje. Znalazły się tam piosenki takie jak „Say Hello to the Angels” czy „NYC”. Przy pracy nad płytą muzycy czerpali inspiracje między innymi od Joy Division, Velvet Underground, Television i Lou Reeda.

Kolejna płyta - „Antics” została wydana dwa lata później i oprócz Stanów i Wielkiej Brytanii pokryła się złotem w Australii i Belgii.

Najnowszy krążek grupy pod tytułem „Marauder” ukazał się w sierpniu 2018 roku i zawiera piosenki takie jak „If You Really Love Nothing”, „Rover”, „Number 10” czy „Party’s Over”. Zespół Interpol w Polsce wystąpił w 2011 roku podczas Coke Live Music Festival, który odbył się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Ich obecny grafik koncertowy jest szczelnie wypełniony występami w Stanach, Ameryce Południowej i Europie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też