Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Grzegorz Pawlak

Grzegorz Pawlak

Grzegorz Pawlak OpisWydarzeniaGrzegorz Pawlak - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Grzegorz Pawlak to urodzony w 1961 roku w Kutnie polski aktor teatralny oraz lektor. W 2015 roku został odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Rozwój kariery aktorskiej Grzegorza Pawlaka

W 1987 roku został absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Zaraz po tym związał się z Teatrem Dramatycznym im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

 

W 1992 roku przeprowadził się do Łodzi, gdzie związał się z Teatrem Powszechnym. Oprócz aktorstwa i reżyserii teatralnej zajmuje się również dubbingiem. Był też autorem programów telewizyjnych: „Bez negatywu” emitowanego w telewizji Polonia 1 oraz „To jest kino” a także współprowadzącym program „Ale dziura”, który można było zobaczyć w TVN Turbo. Jego głos można usłyszeć telewizji Polsat, Polsat 2, ATM Rozrywka, Polsat 1, Super Polsat. Od 2018 roku gra rolę aspiranta Nowackiego w serialu Leśniczówka.

 

Grzegorz Pawlak wystąpił w wielu filmach i serialach. Należą do nich produkcje takie jak między innymi Pierwszy milion czy Szabla od komendanta.

 

 

Źródło zdjęcia: Flickr

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy

16-18.06.2023

Brześć Kujawski, Leszno, Wrocław

Grzegorz Pawlak - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Grzegorz Pawlak ?

Miejscowości, w których Grzegorz Pawlak wystąpi w najbliższym czasie: Brześć Kujawski, Leszno, Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn