Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Gaya Rosa

Gaya Rosa

Gaya RosaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Wokalistka jazzowa, R&B oraz soul, autorka tekstów i lektorka
social media:

Opis

Gaya Rosa to bardzo utalentowana wokalistka, która zachwyca publiczność swoją artystyczną charyzmą, sensualnością, szczerością i autentycznością. Najlepiej czuje się w trzech gatunkach muzycznych – jazz, R&B oraz soul.

Czym Gaya Rosa wyróżnia się na tle innych artystek? Przede wszystkim tym, że każdy kawałek, za który się zabiera jest starannie dopracowany – zwłaszcza w zakresie technicznym, finezyjnym, melodyjnym i rytmicznym. Dodatkowo posiada wielowymiarowy głos. Gaya jest również autorką tekstów i lektorką.

Gaya Rosa – kilka słów o artystce

Co wypadałoby wiedzieć o takiej artystce, jak Gaya Rosa, zanim ktoś uda się na jej koncert? Na pewno to, że jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach (Wokalistyka Jazzowa). Gaya świetnie odnajduje się w wykonywaniu utworów innych artystów, np. Celine Dion (Celine jest dla niej wielką inspiracją), ale pracuje też nad swoim albumem, w czym pomaga jej Adam Kabaciński. Artystka pojawiając się na scenie stawia głównie na:

  • emocjonalność,
  • kobiecość,
  • dotarcie z przekazem do słuchacza i zbudowanie z nim silnej relacji.

Gaya Rosa – występy

Gdzie Gaya Rosa zachwyciła już odbiorców swoim wielkim talentem wokalnym? Artystka pojawiła się m.in. w Warszawie, Kielcach oraz we Wrocławiu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kim tak właściwie jest Gaya Rosa?
Gaya Rosa to nie tylko utalentowana wokalistka, ale też autorka tekstów oraz lektorka. Warto podkreślić, iż Gaya jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach (Wokalistyka Jazzowa). Na swojej muzycznej drodze stawia głównie na kobiecość, charyzmę, szczerość, sensualność i emocjonalność.
W jakich gatunkach muzycznych najlepiej czuje się Gaya Rosa?
Gaya Rosa to kobieta o bardzo wszechstronnych zainteresowaniach muzycznych, która najlepiej czuje się w gatunkach jazz, R&B oraz soul. Jej artystyczną inspiracją jest Celine Dion, dlatego też chętnie wykonuje na scenie jej największe utwory. Gaya dysponuje wielowymiarowym głosem.
Z kim współpracowała już Gaya Rosa?
Gaya Rosa współpracowała (i nadal współpracuje) m.in. z Adamem Kabacińskim. Bardzo często pojawia się na koncertach we Wrocławiu oraz Warszawie.

Fani lubią też

Zobacz też