Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Frank Carter & The Rattlesnakes

Frank Carter & The Rattlesnakes

Sprawdź wydarzenia
Frank Carter & The RattlesnakesSzczegółyOpisWydarzeniaFrank Carter & The Rattlesnakes - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Wielka Brytania
dyscyplina:
Zespół punkrockowy (hardcore punk, rock alternatywny)
social media:

Opis

Frank Carter & The Rattlesnakes to zespół punkrockowy z Anglii, założony w 2015 roku. Artyści w zgrabny sposób łączą rock, punk rock i hardcore z elementami punku, indie i rock and rolla. Najnowszy album grupy muzycznej pod tytułem Sticky pojawił się w październiku 2021 roku. Zespół koncertował po całym świecie – Frank Carter & The Rattlesnakes bilety sprzedawały się jak świeże bułeczki!

Frank Carter & The Rattlesnakes – brytyjski zespół punk rockowy

Frank Carter – frontman bandu Frank Carter & The Rattlesnakes – w 2011 roku należał do grupy muzycznej Gallows, a następne Pure Love, którą prowadził z gitarzystą Jimem Carrollem. Po rozstaniu w 2015 roku, wraz z Deanem Richardsonem, stworzyli zespół Frank Carter & The Rattlesnakes, który łączy zamiłowanie Cartera do ciężkich dźwięków z elementami innych stylów muzycznych. Obecnie w skład bandu wchodzą także Tom Barclay – grający na basie, klawiszach i syntezatorze oraz Gareth Grover – perkusista.

Pierwszy album studyjny zespołu Frank Carter & The Rattlesnakes ukazał się w 2015 pod tytułem Blossom. Znalazł się na 18. miejscu UK Albums Chart. Zaledwie kilka miesięcy później premierę miała ich druga płyta – Modern Ruin, nagrana w Broadfields w Watford.

 

Trzeci album – End of Suffering – pojawił się w sprzedaży w 2019 roku. Wydano z niego trzy single: Crowbar, Anxiety Kitty Sucker. Gościnnie, w utworze Tyrant Lizard King, wystąpił gitarzysta Audioslave i Rage Against The Machine – Tom Morello. Frank Carter & The Rattlesnakes koncertowali w ramach promocji płyty dla szerokiej publiczności, jednak trasa została przerwana w związku z pandemią w 2020 roku. Grupa rozpoczęła więc pracę nad nową płytą. Album Sticky pojawił się w październiku 2021 roku. Gościnnie wystąpili na nim Bobby Gillespie Lynks i Cassyette

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Frank Carter & The Rattlesnakes - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Frank Carter & The Rattlesnakes?

Miejscowości, w których Frank Carter & The Rattlesnakes wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Kto wchodzi w skład brytyjskiego zespołu Frank Carter & The Rattlesnakes?
W skład zespołu Frank Carter & The Rattlesnakes wchodzi czterech muzyków: Frank Carter – wokalista, Dean Richardson – gitarzysta, Tom „Tank” Barclay – basista, klawiszowiec, syntezator, wokalista wspomagający, Gareth Grover – perkusista. Niegdyś do zespołu należał również Memby Jago – perkusista oraz Thomas Mitchener – gitarzysta, klawiszowiec, syntezator, perkusista. Od 2019 roku w trasach koncertowych zespół wspomaga Elliot Russell – gitarzysta, klawiszowiec, syntezator.
Jaką muzykę tworzy zespół Frank Carter & The Rattlesnakes?
Styl muzyczny, w którym tworzy zespół Frank Carter & The Rattlesnakes określany jest jako połączenie rocka, punk rocka i hardcore z elementami indie, punku i rock and rolla. Frank Carter – wokalista – podkreśla, że w ich twórczości pojawiają się wszystkie gatunki muzyczne, które lubią muzycy zespołu.

Fani lubią też

Zobacz też