Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Artysta Daniel Torres

Daniel Torres

Daniel TorresOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Daniel Torres to kolejny utalentowany i młody zawodnik obdarzony bardzo mocnym uderzeniem. Zawodnik z Kraju Kawy wcześniej stoczył dwie walki dla KSW i za obie otrzymał bonus za najlepsze starcia na gali. Podczas KSW 46 „Tucanao” spotkał się z Romanem Szymańskim, który okazał się lepszy na pełnym dystansie, a na KSW 44 również decyzją sędziów Torres pokonał Filipa Wolańskiego. Z piętnastu wygranych przez mieszkającego aktualnie w Austrii zawodnika aż pięć kończyło się przez nokaut.

Daniel Torres – zawodnik KSW

Mierzący 178 cm wzrostu i ważący 66 kilogramów Daniel Torres reprezentuje kategorię piórkową. 28-letni zawodnik wywodzi się z kick-boxingu i karate shotokan, reprezentuje przy tym kluby Nocaute Team oraz Star Fight Center. Gdzie dotychczas mogliśmy oglądać w akcji Daniela Torresa? KSW, Fight Exclusive Night (FEN) czy Action Fight to tylko niektóre z organizacji, w których zawodnik mierzył się w ostatnich latach.

Dlaczego warto śledzić pojedynki, w których uczestniczy Daniel Torres? Walki zawodnika wyróżniają się efektownymią i imponującym tempem – brazylijsko-austriacki zawodnik już trzykrotnie zdobył nagrodę za walkę wieczoru, posiada również jeden tytuł nokautu wieczoru. Kibice, którzy zdecydują się kupić bilety na walki Torresa mogą mieć pewność, że zawsze wychodzi on do oktagonu z najwyższym zaangażowaniem. Zawodnik bierze również udział z sukcesami w zawodach kick-boxerskich. Od 2019 roku dzierży on tytuł mistrza świata WMFC w K-1 w wadze średniej do 75 kg.

Daniel Torres – walki

W ciągu pierwszych 5 lat swojej kariery Daniel Torres występował w galach na terenie Brazylii. Odbył wówczas 10 walk – bilans z tego okresu wyniósł 6 zwycięstw, 3 porażki oraz jeden tzw. no-contest. Po dołączeniu do europejskich federacji odbył kolejnych 8 walk w Polsce, Chorwacji i Austrii – ze starć tych wyszedł zwycięsko sześciokrotnie, aż cztery razy uzyskując bonusy z tytułu imponujących walk i nokautów wieczoru. Energetyczny styl zawodnika jest jednym z czynników, dla których bilety na organizowane z nim gale cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Dlaczego warto śledzić nieustannie rozwijającą się karierę Daniela Torresa? KSW i jego zawodnicy wielokrotnie przekonali się o jego sile i wytrzymałości. Na przestrzeni ostatnich lat brazylijsko-austriacki zawodnik z dziesięcioletnim stażem wielokrotnie pokazał, że doskonale radzi sobie zarówno w starciach na pełnym dystansie czasowym, jak i w walce w stójce oraz w parterze. W trakcie walk ze swoimi przeciwnikami korzystał z szerokiego wachlarza technik, obejmujących zarówno poddania, jak i szeroką gamę ciosów kończących.

Choć Daniel Torres stracił pas mistrza wagi średniej w rewanżowej walce z Salahdinem Parnassem (przekraczając o 600 gramów dozwoloną przepisami wagę) na gali KSW 65: Khalidov vs. Soldić, miłośnicy mieszanych sztuk walki z pewnością mogą oczekiwać kolejnych efektownych walk w wykonaniu byłego mistrza.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

W jakich walkach brał dotychczas udział Daniel Torres?
Daniel Torres legitymuje się obecnie zawodowym bilansem 12-5-1. Najważniejszą walką w jego karierze było starcie Francuzem Salahdinem Parnassem, zakończone nokautem poprzez cios przedramieniem. Walka ta zapewniła mu pas mistrzowski KSW w kategorii piórkowej.
Kiedy zaczęła się kariera Daniela Torresa?
Pierwsze profesjonalne walki w formule MMA Daniel Torres odbył w Brazylii, walcząc m.in. w rozgrywkach Natal Fight Championship, Gladiator Fight czy Action Fight. Po rozpoczęciu kariery w Polsce brał udział w galach organizacji FEN oraz KSW.

Fani lubią też

Zobacz też