Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa

Cukier

CukierOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Cukier jest najnowszym reprezentant Kayax. Zespół podpisał kontrakt nagraniowy z wytwórnią płytową na początku 2020 roku. Kilka dni temu ukazał się ich pierwszy album -ONE. Skąd pochodzi cukier? SUGAR to efekt współpracy producenta Amadeusza Krebsa z autorem tekstów Bartkiem Caboniem. Obaj panowie mogą pochwalić się wspaniałym doświadczeniem muzycznym.

Zespół Cukier

Krebs w swojej karierze współpracował z takimi artystami jak Edyta Górniak czy Marysia Sadowska. Z drugiej strony Caboń współpracuje z nauczycielami śpiewu m.in. Michael Jackson, Chester Bennington czy Miley Cyrus. Ponadto wszyscy są członkami zespołu Dawid Kwiatkowski. Początkowo projekt miał być albumem produkcyjnym Amka Krebsa, ale kiedy krzyżował się z Caboniem, wspólny album był nieunikniony. Na początku roku pan podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Kayax, jest to ich pierwszy album „JEDEN”

 

Jak powiedzieli sami artyści, pierwszy album, przy którym współpracowali, był wynikiem niekończących się muzycznych sporów i tarć. W swoich pracach skupiają się głównie na warstwie tekstowej. Jednak ich muzyka to mieszanka wielu gatunków. Na pierwszym albumie „CUKRU” znajdziemy hip-hopowe utwory prosto z nowojorskiej dzielnicy mieszkalnej, potężne bębny basowe i elektroniczne beaty, które można usłyszeć na wielu imprezach. Do tego nawet trochę rock and rollowych dźwięków jest tu zaplątanych. Jednak to wszystko jest tylko tłem tekstu i zwrotów akcji Bartka Cabonia, którzy niczym Krebs, który robił płyty, wykonują formę i rytm, jednocześnie dokładnie obserwując otaczający nas świat.

Koncerty zespołu Cukier

Cukier jest zespołem, który zdobył wielu fanów w naszym kraju. Koncerty zespołu Cukier cieszą się dużym zainteresowaniem. Wydarzenia muzyczne z ich udziałem za każdym razem przekazują wiele pozytywnej energii. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też