Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta Ari Abdul

Ari Abdul

Ari AbdulSzczegółyOpisWydarzeniaAri Abdul - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Nowy Jork, Stany Zjednoczone
dyscyplina:
Piosenkarka pop
social media:

Opis

Ari Abdul (właściwie Arianna Abdul) to urodzona 6 października 2001 roku w Nowym Jorku piosenkarka i autorka tekstów, doskonale czująca się zwłaszcza w różnych odmianach popu.

Pierwsza EP-ka

Utalentowana piosenkarka szybko zyskała sporą popularność w Stanach Zjednoczonych, a to m.in. ze względu na to, że w pewnym momencie poszła w stronę dark popu.

Jej muzyczny debiut przypadł na rok 2022, ponieważ to właśnie wtedy młoda i zdolna artystka zdecydowała się na wydanie EP-ki o nazwie „Fallen Angel”. Znalazło się na niej sześć utworów:

 • „Babydoll”,
 • „Taste”,
 • „Cursed”,
 • „Stay”,
 • „Hellgirl”,
 • „Hush”.

Ari ma świetny kontakt ze swoimi fanami, co jest widoczne m.in. na jej profilach w mediach społecznościowych. Piosenkarka zdobyła duże uznanie zwłaszcza na TikToku. Słuchacze cenią jej głos, charyzmę, nieco mroczny charakter oraz kreatywne podejście do tworzenia muzyki.

Na jednej EP-ce się nie skończyło

Pierwsza EP-ka przyniosła artystce wiele dobrego, ale na tym się nie skończyło, bo już w 2023 roku Ari zdecydowała się na wydanie kolejnej – „CCTV”. Podobnie, jak w przypadku pierwszego krążka, piosenkarka postawiła na sześć nietuzinkowych numerów:

 • „You Belong To Me”,
 • „Bury You”,
 • „Who Were You With Last Night”,
 • „Last Breath”,
 • „Slow Dancing”,
 • „Bite Marks”.

Ari Abdul i Thomas LaRosa = doskonała współpraca

W zdecydowanej większości przypadków Ari Abdul występuje na scenie w pojedynkę, gdyż to właśnie samodzielna praca daje jej największą satysfakcję, ale w 2022 roku przy numerze „Sinners” współpracował z nią Thomas LaRosa. Efekt? Piorunujący! Ten duet zyskał sympatię młodej, jak i dużo bardziej dojrzałej widowni.

Zorganizowane koncerty

Mimo tego, że profesjonalna przygoda Ari z muzyczną sceną trwa od zaledwie kilku lat, artystka pojawiła się już w wielu miastach, aby zagrać w nich koncerty dla swoich wiernych fanów. Gdzie już zagrała? Choćby w Londynie, Amsterdamie, Berlinie, Toronto czy też Los Angeles.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Ari Abdul - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Ari Abdul?

Miejscowości, w których Ari Abdul wystąpi w najbliższym czasie: Poznań, Warszawa.

Gdzie i kiedy urodziła się Ari Abdul?
Ari Abdul (Arianna Abdul) urodziła się 6 października 2001 w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Jest piosenkarką oraz autorką tekstów. Jej główny gatunek muzyczny to pop, a właściwie dark pop.
Jakie EP-ki ma na swoim koncie Ari Abdul?
Piosenkarka pochodząca z Nowego Jorku ma na swoim koncie dwie EP-ki. Pierwsza z nich ukazała się w roku 2022, a Ari zatytułowała ją „Fallen Angel”, natomiast drugą wydała rok później (2023). Nazwała ją „CCTV”.
Jakimi utworami może pochwalić się Ari Abdul?
Ari Abdul zdążyła już wydać wiele hitowych kawałków, wśród których na szczególne zainteresowanie ze strony miłośników popu zasługują: „You Belong To Me”, „Babydoll”, „Bite Marks”, „Slow Dancing”, „Who Were You With Last Night”, „Stay”, „Hellgirl”, „Last Breath”, „Taste” czy też „Cursed”. Z Ari Abdul współpracował m.in. Thomas LaRosa (utwór „Sinners”).
Czy Ari Abdul występuje jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych?
Ari Abdul koncertuje nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie. Jej muzyczny talent można było już podziwiać m.in. w Berlinie, Londynie, Amsterdamie, Toronto i Los Angeles.

Fani lubią też

Zobacz też